• size zarar vereceğini düşündüğünüz bir kadınla ilişkinizi/görüşmenizi bitirmek istiyorsunuz, ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. kısacası vicdan yapıyor, ilişkinizin bitmesinden dolayı onun acı çekmesini isyemiyorsunuz. o halde ayrılmak isteyen taraf kadın olmalıdır.

üç yöntem söylüyorum. birinci, ikinci veya üçüncü yöntem, hiç fark etmez, ona ayrılıktan asla bahsetmeyecek ve her zamanki gibi onu sevdiginizi söyleyeceksiniz, ancak o sizden kısa zaman içinde soğuyacak ve size sadece ilişkiyi bitirme kararını onaylamak kalacaktır. çok küçük bir ihtimal de olsa bu yöntemlere rağmen sizi sevmeye devam ediyorsa istisna bir kadındır ve belki de siz sevilmeyi hak etmiyorsunuzdur.

1- şayet onunla sevişmediyseniz, laf arasında "penisinizin 9 cm" olduğunu söyleyin. neyse ki işlevi önemli hehe,* diyerek de makus genetiğiniz üzerinden tecrübesizliğinizi belli edin.
    2- şayet sevişmişseniz, tükenmişlik sendromu yaşadığınızı, o harika "işinizden istifa edeceğinizi" söyleyin. bu kararınızın kati olduğunu ona hissettirin.
    3- ailenizin sizden başka geliri olmadığını ve "ailenize bakmanız gerektiğini" söyleyin. tabii ki borçlarınızın da olduğunu söz arasına sıkıştırın.

erkeğinin kendisini ruhsal ve bedensel olarak doyuramayacağını hisseden kadın ilişkiyi/görüşmeyi sürdüremez, müsterih olun.
  • yapamıyorum, beni affet. demek ilişkinin yukarıda bahsedilen safhalarında gayet de yeterlidir. o kadar yalana hiç gerek yok.
  • yahu dümdüz konuşmak varken neden bu saçmalıklar? konuşun bitsin işte, kimse kalmaz istenmediği yerde. üzülse bile gider. kadınlar naiftir.
  • seni artık sevmiyorum , çık hayatımdan demek yeterlidir. kadınlar gururludur. ama acısını bir gün bir yerden çıkartırlar.

gerçi bunu en son yaptığımda koşarak kızın evine gitmişim.

not : tavsiye değildir efenim.
  • onsuz bi hayat düşünemediğinizi söyleyin, anında terkeder.
  • yokmuş gibi davranın, önce uğraşır sonra yok olur.
  • ima edip anlamasını beklemek kadını daha çok inciteceğinden, dürüst olun. emin olun paçanıza yapışmayacak. ayrıca sizi seviyorsa; yaptığınız imaları da anlamamakta direnecektir ve sonuçta iki taraf içinde ilişki eziyete dönüp, gereksiz uzar. ne diyoduk? yekten söyleyin.
  • ilgisiz bırakın, arayıp sormayın.
    sizin ayrılmayı bile beceremeyen bir ezik olduğunuzu anlayacak ve gerektiği şekilde size siktiri basacaktır.
  • hiç gerek yok. onu çok sevin, hayatınızda hak ettiğinden bi tık fazla yer verdiğiniz zaman ayakları götüne vurarak kaçacaktır.
  • insan gibi konuşun, bitiriyorsanız da adam gibi bitirin, nokta koyuyorsanız aramayın sormayın. atla deve sanki, kurtulmak ne aq? ego tatmini mi yapıyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap