• buradaki entryleri dikkate almak
  • bu tip başlıklara yazabilecek tıynetteki herhangi bir erkeği muhatap almak mesela.
  • çocuk taklidi yapmak zirveye oynar. bunlara prim veren erkekler de yerin dibine batsın ulan.
  • küfür etmek. asla yakıştıramıyorum.

ekleme: şu özele gelip küfür eden bir iki gerizekalı var, şeytan diyor ifşa et ama uymayacağım şeytana. bence zorlamayın sabrımı.

gelip bana ne kadar küfür edebileceğinizi neden ıspatlama gereği duyuyorsunuz ki?

siz zaten kendinize yakıştırıyorsunuz. sorun şu ki ben yakıştırmıyorum. neyi anlamadınız?

1. sınıf seviyesiyle anlattım, anladığınızı düşünüyorum. gelip bana küfür etmeyin. anladım, çok güzel ediyorsunuz.
  • ayni zamanda bir erkege de yakismayacak seylerdir.
  • ama olmamış. bu başlığın altında “nefes alması” eksik kalmış, yakıştıramadım.
  • porselen makyaj... sabah 2 saat erken kalkıp porselen makyaj yapacak kadar seviyor musunuz bu hayatı cidden? toplum dayatması olan bu sistemi kırın, makyaj yapsanız “makyaj kutusuna mı düştün?” yapmasanız “sabah yanımda görsem korkarım” gibi kendini bilmez, şuursuz safsatalara aldırış etmeden herkesin istediği değil, kendi istediğiniz gibi gözüken bireyler olun...
  • şu geri zekalı başlığın altında yazılanları dikkate alıp kendini değiştirmeye çalışan herhangi bir hemcinsim yoktur diye umut etmek istiyorum.
  • kadınlara "o yakışmaz, bu yakışmaz, aman bunu kadınlar yapmasın" diyen erkeklerle birlikte olmaları. şunlara prim vermeyin. kadına yakışmayan şey yoktur. insana yakışmayan şey vardır. önce erkek çocuklarına tacizi, tecavüzü kötüleyin sonra kadınlara karışın.
hesabın var mı? giriş yap