hergele

  • 1083
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

guy pratt

david gilmoura on an island turunda da eşlik eden karizmatik müzisyen. bryan ferrynin de grubunda yer almaktadır. (bkz: 5 temmuz 2007 bryan ferry istanbul konseri)

klasik bir ingiliz gibi, sıkı bir içici olduğu gözlenmiştir. david gilmour'un syd barrett'ın ölümünden 2 gün sonraki konserinde, nasıl kendinden geçip bir şarkının ortasında sololar yardırmaya başladığını, hislendiğini, dark globeu icra etmeye başladığını anlatırken, gilmour'un her zaman barrett'ı yaşadığından dem vurmuştur. syd barrett çekip gittikten sonra, gilmour'un barrett'ı izlemek için adamlar tuttuğunu, banka hesabına para yatırdığını, "ona baktığını" anlatırken, gene gilmour'la çalışmanın keyfinden, gilmour'un profesyonelliğinden bahsetmiş, roger watersın turnesinde ise waters'ın grubunun hiçbir zaman gerçek hissi yakalayamadığını vurgulamış, waters beyfendiden çok güzel hadiselerle bahsetmemiştir. gilmour için, "on an island turnesinde çaldığı gibi daha önce bile çalmadı; comfortably numb solosunu daha önce hiç bu kadar iyi atmıyordu" demiştir. katılıyorum. (bkz: 11 mart 2006 david gilmour hamburg konseri/@hergele)

kayınpederi rick wright'ı çok sevmektedir. cep telefonunda rick wright'ın torununun (yani kendi kızının) resmi vardır. her ingiliz ve her müzisyen gibi belaltı muhabbetini sevmektedir, rahattır, yılların verdiği deneyimle, sempatik gülüşüyle ve masaları deviren hafif sakarlığıyla hoş muhabettir. kıyak adamdır.

devamını okuyayım »
07.07.2007 12:19