• ayrıntısını bilmiyorum bildiğim şey türkiye'de çocuklar ile eşlerin birbirini tehdit etmesi fazla,
    bir annenin çocuklarını elinden alırsanız ve uzaklaştırma kararı çıkartırsanız zaten var olan aklını kaybeder,
    hazırda var olan aklı, çocukları ile beraber elinden alınmaya çalışılan kadının feryadı.
  • akşam akşam görüp şok olduğum ve herkesle paylaştığım olay.

ne olursa olsun kesinlikle ilgilenilmeli ve konu irdelenmeli.
    kadını tanımıyorum ama gayet sağlıklı birine benziyor. ortada bir haksızlık varsa elbirliğiyle yardımcı olmalıyız.

kimse yalnız değil.
    iyi insanlar oldukça güçsüzler ezilmeyecek!
  • insanlarin destek olup dönüş yaptığı paylaşımı yapan bir an önce sorunlarının çözülmesini dilediğim samimi kadın.
  • yuregi ince ince daglamistir.
    soyle bir sayfasina baktim, gayet normal bir insan, son videodaki tepkileri de buyuk bir aci ve sok yasayan insanlarin tepkileri ile uyumlu, zaten bu tepkileri vermese deli demek lazim. bir yandan insanin aklina tecavuz veya cinayetten suclu bulunup veya hala sucluluk suphesi bulunan ve sokaklara salinan bir suru cani ve onlara uygulanmayan yaptirimlar geliyor bir yandan da bu normal insana yapilan zulum goruluyor.

kendisinin dedigi dogru kesinlikle, artik bu adalet saraylarindan, bu duzenden adalet beklemeyin, normal bir insansaniz, sapik veya katil degilseniz su anki sistem sizi cezalandiriyor, sonra da nerde hirsiz ugursuz insan var onlari saliyorlar sokaga, onlarda gidip tanidik tanimadik onune gelene saldiriyorlar, fakat bu insanin cocuklarini gormesine izin verilmiyor, tamamen manyaklik...
  • kendisine sahip cikan avukatlar vardir: https://twitter.com/…ytas/status/936675281737314305
  • çok üzücü. çocuklara oluyor olan, insanın yaşam sevinci sönüyor düşününce. ama...
    akıl sağlığının yerinde olduğunu kim tespit etmiş? ne yaptığını, neler yaşandığını kim biliyor? yardım edelim ama bir açıklama var mı?
    örneğin şu buhran belirtisinin boyutunu, derinliğini, çocukları ve kendisini nasıl etkilediğini kim biliyor?
    https://www.instagram.com/…en-by=birkadinbirgezegen
  • erkek olduğum için utanıyorum amk.
  • o hastanede aklı başında doktorlar olduğuna ve onların -bu mahkeme kararıyla verilmiş olduğunu düşündüğüm- gözetim kararının gerekli veya gereksiz olduğuna tıbbi olarak kısa sürede karar vereceklerine eminim.

mahkeme değil hastane burası kardeşim, bu ülkede hala işini iyi yapan doktorlar olmalı.
  • ülkede adaletin sadece kadın ismi olduğunun bir ispatı daha.

(bkz: up)
  • kızımı kolayca taşımak için ergonomik bir bebek taşısıyıcı alacaktım. ithal olanlar gerçekten pahalı. momfortbaby markasını o zaman keşfettim. hatta keşfetmekle kalmayıp; ankara'daki anne çocuk fuarında denedim ve satın aldım. çağdaş hanımla orada tanıştık. akıl sağlığı yerinde olmayan birisi gibi değildi.
    daha sonra kendisiyle ankaralı annelerin bir tanışma etkinliğinde karşılaştım. kızı bade ve oğlu batu da yanındaydı. tüm anneler gibi çocuklarıyla ilgiliydi. o zamanlar momfortbaby'nin instagram hesabını kullanıyordu. paylaştığı videolara bazen denk gelmiştim. çocuklarıyla berabet kurabiye, kek yaparlardı, balkon yıkarlardı... eşinin kendisinden yaşça büyük olduğunu hatırlıyorum. bir ara instagram'da olmadığını hatırlıyorum. sonra birkadınbirgezegen hesabıyla geri döndü sanırım. adliye önünde çektiği videoyu izlerken gözlerim doldu. umarım çocuklarını elinden almazlar. iki çocuğu olan bir anne olarak kendimi onun yerine koyuyorum da gözyaşlarım akmaya başlıyor hemen.
hesabın var mı? giriş yap