şükela:  tümü | bugün
  • ındependent’ya yer alan habere göre realbotix adlı şirket, geçen yıl harmony adı verilen ve bir yapay zeka uygulamasıyla çalışan, sohbet etme, hatta baştan çıkarma kapasitesine sahip kadın görünümlü seks robotları üretti. şirket bu yıl erkek seks robotlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. çeşitli şekil ve boyutlarda üretilecek erkek robotlarda biyonik penis teknolojisi kullanılacak.

kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/…obotlari_geliyor.html

edit: isim olarak darbeli matkap düşünülebilir.
  • yapay zekanın gelişmesiyle beraber kelimenin tam anlamıyla yaprağı yiyeceğimizin habercisi olan robot.
  • kadın için penis boyutu o kadar da önemli kriter değil. geniş omuzu geçebileceğini dahi sanmıyorum. daha duygusal daha hisli daha soft düşünüyorlar şeyler düşünüyor erkeğe göre bu konuda. bu sebeple robotların seks amaçlı kullanımı genel olarak yine erkeklerin işine yarayacaktır.
  • tiz kellesi uçurulmalıdır. lan oğlum bu topraklarda zaten 1 erkeğe 5 erkek düşüyor amk bir de elin robotu gelecek olanları da elimizden alacak. üstelik asla rekabet edemeyeceğimiz boyut, çap ve sonsuz ereksiyon gibi özelliklere alışan yurdum kadını bir daha bize günahını bile vermez ulan. skerler böyle işi amk.
  • "belki seks yapmaya programlanmıştır."
    bob marley faruk
  • 1000 tl te sikecek bu kadar adam varken ne gerek olandır
  • bunun esprili, şefkatli, dürüst, dengeli, komplekssiz, doğal, samimi ve entelektüel olanından alıcam. tahminimce, bilinç ve duygu yüklemesi de yapacaklar bu tip insansı robotlara. olay penis değil yani.
    humans adlı dizide kadının aldığı insansı erkek robot, baskın ve aynı zamanda kararlı, güçlü, prensipli özelliklerle kodlanmıştı. kadının kocası kadını dövüyordu ve bu robot kadını kurtarıyor, adamı da haklıyordu. sonra kadına aşık oluyordu falan. az kaldı. yakında sado mazo ruhlu, zıpçıkdı, hallederiz kadir kılıklı erkeklerden kurtulacağız!
    *
  • biyonik penismiş, sonsuz erekteymiş vs. ile olmaz.

erkek seks robotu dediğin zengin olacak. bunların zengin olmamaları geçtim bir de üstüne para alıyorlar. hiçbir kadın bir erkeğe 15.000 dolar vermez. kadınları salak sanan ataerkil seksist mühendislerin saçma projesi bu. böylesine büyük kadın düşmanlığı görmeye dayanamıyorum.