• trabzonsporlu ekşisözlük yazarlarindan oziloz'un büyük emek sarfederek hazirlardigi güzel ekşisözlük temasi. sözlükteki trabzonspor temasi eksigini kapatmistir. güzel de olmustur.
  • muhteşem olmuş..
    şenol hoca tweet atarken taktik verir gibi adeta..
  • sol frame fonundaki trabzonspor ambleminin muhteşem durduğu , entry kasarken şenol hocanın gözleriyle verdiği taktiğin ise hiçbir yerde bulunamayacağı eşsiz tema. renk tonları açısından düşünülürse , taraftar olmayan suserların da gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir tema olmuş.

(bkz: oziloz)
  • şenol hocanın bütün efendiliği ile "doğru düzgün yaz evladım, sözlük konseptine uy, sözlüğün ebesini rahat bırak, çamura bulaşma, afkursun dursun onlar sen insanlığından ödün vermeden yaz." dermişcesine baktığı tema olmuştur. adeta.
  • 2007 yılından beri sözlük alemindeyim, temamı hiç değiştirmedim. klasik iyidir dedim yeniliklere kapattım kendimi, ta ki bugüne kadar. ilk defa tema değiştirmemi sağlayan tema olmuştur. yapanın eline sağlık.
  • senelrdir kullandigim gece görüsü temami degistirtmis sözlük temasi. yillardir özlemini cektigim.
  • şenol hoca ayrıntısının bir başka güzellik kattığı tema, her trabzonsporlunun denemesi gerek.
  • gözümüzün gönlümüzün açıldığı tema. oziloz iyiki varsın, alemde değişilmezsin.
  • bize eksiyi de trabzon yapan güzel tema.. ozilozun ellerine yüregine saglik diyoruz..
hesabın var mı? giriş yap