• 16 kasım- 30 kasım tarihleri arasında antrepo 3'de gezilebilecek olan sergi. serginin hammaddesi mermer. 11'i yabancı 7'si türk 18 mermer işi sergileniyor. ilginç kafe bölümünden de bahsetmek lazım. soğukluğu, ışık kompozisyonu ve işleri ile artistanbul verdiği yeknesaklığı ağızdan sildi. katılımcılar; campana brothers, michael young, konstantin grcic, matali crasset, aziz sarıyer, jurgen bey, paola navone, defne koz, arthur casas, jason miller, marcelo rosenbaum, autoban, tanju özelgin, simon heijdens, gökhan avcıoğlu, marcio kogan, haluk akakçe, arif özden.

sergi ile ilgili olarak; http://www.hurriyet.com.tr/…783.asp?gid=66&sz=86504
  • türk ve yabancı sanatçıların malzeme olarak türk mermerlerini kullanıldığı sergi.
  • soğuk sergi.
    tedirgin edici ve hınzır mı hınzır tasarımların insanın aklını alıp mermer bloklara hapsettiği...
    sonra oradan, yeni fikirlerle saldığı...
    enfes sergi.
  • ing. makara.
  • machine head'in bir albümün kapanış parçası olarak olayın amına koyup son nokta dediği parça. burn my eyes'a veda ederken bir aparkat gelir.
  • henüz karması yokmuş. e olmayıversin...
  • çok fırsatçıdır kendisi, hemen hunili smiley'mi kendisin diye lanse etmiştir, almayınız, aldırmayınız!*

(bkz: #26988692)

o benim hunimdir benim kalacak!! (bkz: kara murat benim)
  • entry gireceğine kendisine atılan mesaja cevap vermesi gereken yazar kişisidir. elanor marin kişisinin çok kırıldığı yazardır. *gözlerini kocaman kocaman açarak* "çok kırıldım çoook.." ayrıca kendisi hâlâ kendisine ait olmayan şeyleri aitmiş gibi göstermektedir.. "cık cık cık, hiç yakıştıramadım.." özgün ve benzersiz katkıları dil çıkartmaktan ibaret olan insandır ayrıca*
  • amerikan futbolundaki karşılığı iki farklı cüssenin birleşmesidir. biri diğerine temas sağlar block olurlar,anlık da olsa birleşirler.
  • bloklar aslında bir kayıt veya kayıt tutma dosyalarındaki sayfalar gibidir. bloklar, ağla ilgili değiştirilemeyen verilerin kalıcı olarak depolandığı dosyalardır. sonsuza dek kayıtlı kalacaktır
hesabın var mı? giriş yap