• e92 kasası tek hayalim olan hayvan. atmosferik motorlu bütün m'ler hayalim olabilir ancak bu arabaya ayrı bi hayranlığım var. bi e39 m5 bide bu. sahibi olursam evleneceğim arabalar.
  • bmw m serisinin 30. yılına özel* 5. nesil m3lerden sadece 500 adet üretilecek olan model. kaputunun altında 3 litrelik twin turbo üniteye sahip olacak model 450hp güç üretecek ve 0-100 hızlanması 4 saniye olacak. diğer efsane m5 için ise 300 adet üretim yapılacak. bu simge olmuş modellerin özel versiyonlarının sahipleri de muhtemelen koleksiyoncular olacak. şu güzelliği yollarda görmek harika olurdu.
  • bütün gövdelerini kullanmama rağmen, e30'unu tek geçtiğim seridir. 30 jahre isimli özel serisi competition package üzerine kurulu olduğu için, tatlı bir heyecan yaratmadı değil. tr'ye ilk gelenlerden bir tanesini kullanmak için gün sayıyorum.

e30 demişken;

http://ismailterzi.com/2016/06/13/e30-m3-ruyasi/
  • 96 model 321 lik denilenin kullandım herkese tavsiye ederim.

temiz bir m3 yatırım tavsiyesidir.
  • bir saat önce eskişehir yolunda ilk kasası olan e30 evo ıı modeli tarafından terör, vahşet ve zevke ulaştığım araç, uçak, uzay mekiği. armada'dan odtü'ye doğru ilerlerken önce 3-4 sn. aracın sesi geldi, yanımdan nasıl geçti anlamadım. çakal kasa, beyaz, ağır modifiyeli, dev spoilerliyi 4-5 sn felan görebildim gidişini, rahat 240 yapıyordu namıssız. ulan böyle bir araç olur mu? duruşu felan da o kadar spor değil, tipik 90 öncesi alman otomobili, fare kadar bir şey. yeni yapılan yolda yavaşlarken yakalayabildim, baktım amca telefonla konuşuyor, 70'e inmiş. arkasından biraz takip ettim, benimle beraber bir a5, bir 3.20 daha aracın yanına doğru yanaşmışdı. dayı telefonu kapatır kapatmaz, solu bi kapattı. 3 saniye daha görebildik kendisini, yağmuru dele dele gittik dürzü. zira 100.yıla doğru giden a5 arkasından bastı ama dayı nası yapıştırdıysa bebelerde anca seyir hali kaldı. ben şahsen 206'yla yeltenmedim bile akşam araba ağlamaktan helak olmasın diye.

böyle bir orgazm yok arkadaş. keyfe bak 50 yaşında olacaksın, bıyıkların bem beyaz olacak, benim diyen aracı yanına yaklaştırmayacaksın. böyle bir emeklilik istiyorum ulan!
  • bugün alakasız bir şarkının 240p tadında bir videosunda e92 reklamlarından birine denk geldiğim araç. öyle. denk geldim yani

bizlere 240 bin liraya 136 beygirlik 418i alıp "bu niye gitmiyo amk? neyse şekli var" demek düşüyor sanırım. hatta düşmüyor, o da bir hayal

https://www.youtube.com/watch?v=wy6emkjxeky
  • estoril mavi rengi sadece e36 m3 evo'lara (1995-1998) özelken, f30 kasa 3 serisi araçların tümüne estoril ll seçeneğinin gelmesi sanırım bu özel renge yapılmış bir haksızlık oldu. başlarda ben dedestekledim ama kızılay dağıtmışcasına görmek hoş değil..

yine de krem rengi vader koltuklar ve estoril mavi kasa kombinasyonu efsanedir gözümde..
  • almanya satış fiyatı 81.400 euro iken türkiye satış fiyatı 1.087.200 tl olan araba.

yavrum doyçland

canım türkiyem
  • almanya'da 55 aylık asgari ücrete alınabiliyormuş. vay anasını.

türkiye'de 55 aylık asgari ücrete alınan araba için bakınız: https://imganuncios.mitula.net/…135498076315041.jpg
  • yanılmıyorsam 1 senede 300 bin lira zamlanmış otomobil. en son koyduğum fiyat listesi zamanından hatırladım. la 300 kağıt zam az para da değil, nasıl alıyorlarsa artık. şimdi diyecekler şirketten gösterir düşürürler falan ama oğlum öyle olsa bile yine fiyat çok anasını satayım.

(bkz: vay anam vay)
hesabın var mı? giriş yap