• böyle bir soru nasıl oluyor da aklınıza gelebiliyor diye sordurtan başlık. evlenip ayrılmış bir kadınla bekar bir kadın arasında nasıl bir fark görebiliyorsunuz? statü aynı ikisi de bekar kadındır işte.
  • hz. muhammed'in yaptığıdır.
  • çocuğu varsa evleneceği adama sadece başında bir erkek olduğu için dul olarak yaşamaktan çevreye karşı daha korunaklı olduğu hissine kapılır
  • açılın boşanmış bir erkekle evlenmiş sonra da ondan boşanmış biri olarak bildiriyorum; seviyorsanız, seviliyorsanız, ilişkinizde huzuru, güveni bulduysanız etiketlerin koyun götüne gitsin. ilişkiyi siz yaşıyorsunuz başkaları değil.

herhangi bir evlilik eylemidir. * mutlu olsunlardır.
  • kadının aklı başında ise ve geçmişe dönük yaşamayan biri ise benim açımdan sorun teşkil etmez. ortada abes bir durum görmüyorum. boşanmış kadını ötekileştirip, toplumun dışında gören beyinlerde sorun görüyorum.
  • erkek tarafı da evlenip boşanmış ve ortada çocuk yok ise güzel sonuçlar doğurabilecek olan hadise. yalnız iki taraftan sadece birisinin çocuğu var ise işlerin boka sarma oranı oldukça artabilir.
  • bence daha doğru bir tercih olur. daha bilmiş görmüş evliliği tatmış , tecrübeli bir kadınla evlenmiş olursunuz. birçok sorun olmadan ortadan kalkar.
  • bu önemli bi sey mi ki neden boyle bi başlık var?
  • boşanmış bir erkekle evlenmekten farkı yoktur.
  • boşanmış kadına veya erkeğe vebalı gibi davranıp, toplumdan tecrit etmek isteyen evrimini tamamlayamamış insan kadar cahili var mıdır bu dünyada merak ediyorum?

çocuğu yok ise hiç bir zorluğu da yoktur. eski kocasını size anlatan kadın evlenmeden de anlatıyor olacaktır, onun ile evlenmeyin zaten.
    sen her boku sorarsan o da anlatır, geçmişi öğrendikçe üzüleceğinizi bilip, az kurcalayın.

çocuğu var ise, durum zordur. herkesin tolere edebileceği bir durum değildir. çocuğu ile geçirmesi gereken vaktin sana batmaması gerekir.
    çocuk için eski eş ile görüşmek icap eder, kıskanmaman gerekir vs vs
    benim diyen her erkek yapamaz. ama gel gör ki kendi çocuğu ile eşinin çocuğunu ayrım yapmadan seven erkekler gördü bu gözler. bu konularda daha rahat bir erkeğe denk gelmek asıl mesele.

ama görüyoruz ki sözlükte ve toplumda bu olaylar evlenen kişilerden daha çok başkalarına dert oluyor.
    senin o primattan biraz gelişmiş iq seviyen ile her dediğini evrensel doğru statüsüne sokman ne kadar doğru?
    sana göre doğru, sadece sana göre.
    aynı kişiler genç bekar kadınların olgun çocuğu olan adamlar ile evlenmesine de gold digger yakıştırması yapıyor.
    bekar kadın da olsan, çocuklu kadın da olsan hep geridesin bu ülkede.

ezcümle;
    boşanmış bir kadınla da evlenilir çocuklu kadınla da evlenilir. önemli olan aradaki o iletişimi sağlıklı tutmaktır.

bir kadının anne, bir erkeğin de baba oldu diye evlenilmez durumuna sokan o aklınız ile çok yaşamazsınız
hesabın var mı? giriş yap