• çok mutsuz bir evlilikten çıkıp 3 yıl sonra iyi giden bir ilişkiye başlamışsa seviyor ve seviliyorsa çocuğu yoksa ve geçmişte çok baba olmak istemiş ve olamamışsa neden tekrar evlenmek istemez ki insan ?
  • en fazla 3 bilemedin 5 yıl süren bir süreç. düzenli seks, beraber yemek ve sıcak bir beden isteyince iş değişiyor.
  • sutten agzi yanmistir ve yogurdu ufleyerek yemektedir.
  • sütten ağzı yanan ve yoğurt görmek dahi istemeyen erkektir.
  • bir kere yapmışsın hata, neden zorlasın ikinciyi.
  • muhtemelen benim bu. 32 yaşındayım, 10 yıllık bir evlilikten 3 ay önce çıktım. her şey yoluna gibiydi ama sonuç olarak bitti. daha benim yaşımda olup hiç evlenmeyen çok insan var. ama ben bir daha düşünmüyorum en azından şimdiki ruh halim bu yönde. sebebi bekarlık sultanlıktır zihniyeti değil, bir daha kimseye güvenemem. şimdilik iyi böyle. ama hiç evlenmeyen arkadaşlara evliliği tavsiye ederim.
  • yanlış genelleme. yakınımdaki çoğu erkek tanıdık 5 yıl içinde yeniden evlendi.
  • şeklinde genellenemeyecek bir durumdur.

aksi pek çok örnek biliyorum. her evlilik korkunç, her boşanma kanlı bıçaklı değil çünkü.
  • ilk evliliğinden nafakayla çıktıysa maddi manevi haklı.
  • 'erkeklerin boşandıktan sonraki ilk yıllarda tekrar evlenmek istememesi' olarak düzeltilmesi gereken başlık.

ha biten evliliğin niteliğine göre tabi değişebilir ama doğru insanla, doğru zamanda, doğru şekilde karşılaşılırsa neden olmasın?
hesabın var mı? giriş yap