• ortadoğu 'da haber değeri olmayan durum. alışın olum artık bunlara, burası eskiden bildiğiniz ülke değil. bu tür şeyler de günlük hayatın rutini.
    bak bi düşün 150 yıldır çalışan demiryolunu bu herifler sırf rant için sözde yeniledikten sonra 40 küsür kişi öldü bu ülkede.
    bi an önce kapağı başka yere atmaya bakın.
  • bu kadar mikrobun oy verme hakkına sahip olduğu ülkeye dışarıdan mikrop getirmek çok da bir şey fark ettirmeyecektir, diye düşünüyorlardır.

haklılardır.
  • bütün ülkelerin işe yaramayan canlıları gönderdiği memleket haline geldik. brezilya şarbonlu ineği yollar, bosna coli basilili ineği yollar. suriye kumsalda nargile içen öküzleri yollar. ile yaramazlar diyarı olduk resmen.
  • orta çağ simülasyonu gibi ülke mk... şimdi son evresindeyiz bu olayın sırada veba gibi bir salgın hastalık çıksın da kuruyup gidelim sıkıldım artık.
  • direkt bakteri mikrop vesaire ithal etsek daha iyi.
  • her gelen ette yeni bir hastalık çıkıyor. yakında hepimiz zombi olacaz aq.
  • boşuna dememişler aslana 'boynun neden kalın?
    kendi işimi kendim görürüm de ondan' demiş.
    sen bu kadar milyon kilometre kare topraklara sahip ol,
    sen bu kadar nüfusa sahip ol, ama hayvancılık olmasın,.
    eee... sen suları 2 kuruş için hes yaparsan ne mera kalır ne otlak olur.
    dünya 'da bizim tarım ve hayvancılık bakanlığı gibi işini iyi yapamayanı
    bulmuş, her türlü çöpünü, mikrobunu, pisliğini döküyor üstümüze.
    hem de paramızla.
  • o değil de tebliğ tarihi 5 ocak, zaten yemişiz abi biz onları neyi olay ediyorsunuz.
  • et yeme şarbon vs var, tavuk yeme antibiyotik var, balık yeme içinde yoğun civa vs var vegan lobisi mi lan ne ayaksınız olm.

millet taş mı kemirsin. ben ciddi şekilde art niyet arıyorum. etçiler tavukcular için haber yaptırıyor tavukcular etçiler için sonra balık sezonu açılınca ikisi birleşip balıkçılar için yaptırıyor sanırım.

mercimek nohut bulgur ile yaşayacağız herhalde bundan sonra. gerçi onda da spekülasyoncular var.
  • (bkz: kanada'dan ithal edilen etlerden göktaşı çıkıp ülkeye çarpması)
hesabın var mı? giriş yap