• bir adi bakan lafıdır. biz cevabı verdik sayın adi, cevap size ulaştı mı?
  • adi de kendileri, hırsız da kendileri, yolsuz da kendileri. kendi vasıflarını başkalarına yüklemekten hiç gocunmuyorlar.
  • fetöcü abini ziyarete git bu aralar bekir.
    çok asabisin.
  • “evet bazı adilere sandıkta cevap vereceğiz, yeter ki o adiler sandıklardan biraz uzak dursun o akşam.” diye cevap verilmesi gereken soru.
  • açık açık bir tek anamıza küfredilmeyen seçim.
    son hafta fazla takip etmemek, uzak durmak lazım. kaybettikçe seviyeyi iyice düşürmeye başladılar.
  • (bkz: ağızdan sıçmak)

atanmış at yrrağına bak hele.vatandaşına hakaret ediyor.halk tarafından seçilmemiş biri hem de...her şeyden evvel,referandumda biz bunun için hayır dedik.benim (yani halkın)
    egemenlik hakkı vermediği birleri şu anda benim egemenlik hakkımı kullanıyor.niye?
    cb öyle istiyor diye.bi taraflarından uydurdukları cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi işte böyle antidemokratik ve egemenlik gaspı yaratan saçma salak bir şey.
    ikincisi sen kim oluyorsun da sana oy vermeyenlere hakaret etme yetkisini kendinde buluyorsun atanmış patates danışmanı.anladık kaybediyorsunuz...ama hiç insan içine çıkmayacak mısın.sana sormayacağız mı bunları?

tanım: imamları osurunca ağızdan sıçan cemaat mensubu.
  • bir bakan sözü.

hayatımın hiç bir döneminde; ben, ailem, hatta yedi sülalem bu kadar ağır hakaretler işitmedik. her gün yeni bir şey oluyoruz. şimdi de "adi" demişler. duyarsızlaştım sizin yüzünüzden. bak adam adi demiş bize... sinirlenmedim bile...

ayrıca hiç bir yerel seçimde, bu kadar genel seçim havası yaratılmamıştı. yakında bizim muhtar adayları da topuklarımıza sıksın. tam olsun!
  • ülkenin bakanı çıkmış ülkenin yaklaşık yüzde ellisine “bu adiler” diye hakaret ediyor.
    aynen güzel kardeşim; tevazu, samimiyet ve gayret ile..
  • fetö’den tutuklu abisine de sormus mu diye merak ettiren tarim bakani sorusu.

sonra da lafi cevirip “orada pkkli vardi ondan dedim” demis. dedigi yer de amasya-tasova adli el kadar bir anadolu sehri. guya burada bir vatandas cikip “ben pkkliyim” diyecek ve oracikta linc edilmeden polis tutuklamasi olmadan kurtulacak :)

atanmis komedyen seni!
  • akepe'ye oy vermemek için yeter sebep.

(bkz: dondurulmuş patates firmasının ortadoğu danışmanı)
hesabın var mı? giriş yap