• yıllardır deprem vergisi toplayıp, o vergiyle "önlem almadığı bir deprem sonrası" yıkılan evlerin yerine yenisini yaparak hak iddia eden troll saçmalaması.

he buydu amk. yalnız ne türkçe bilmez bir kitlesi varmış arkadaş. 10 yorum okudum, beynim yandı.

debe editi: devleti reislerinin toprağı, kendilerini de reisin marabası olarak görmeyen bir türkiye için, her türlü sosyal mecrada, meclisin açıldığı günden itibaren, insanlara beklenti veren tüm sorumlu partilerin yaptıklarının takibini yapıp, söz verip de yapmadıkları için hesap sormamız dileğiyle.
  • "devlet", "hükûmet" mekanizmalarının ne olduğunu anlayamamış gençlerin paylaşımı.

devlet ve hükûmet, ayrım gözetmeksizin her vatandaşına hizmet götürmekle mesuldür. sosyal hizmetlerde "teşekkür", "minnet", "hatır" gibi kavramlar söz konusu olamaz çünkü bu hizmetler vergilerle gerçekleştirilir.

vergi bunun için vardır zaten, hiçbir devlet yöneticisi cebinden hizmet götürmez.

devletin sunmakla yükümlü olduğu hizmetlerden oy devşirme çabasına hiç gerek yok.
  • havaalanı yapıp yüksekova'daki dağılımı görse hepten kayışları koparacak akp'li sözü.
  • bumuydu yazarak genel akp'li zekasını ve yorumlarında da ak vicdanlarını gösteren paylaşım.
  • kendi partisine oy verilince yaşasın milli irade diye slogan atıp oy verilmeyince ouuuvvvv yapan insan cümlesidir
  • bunu okuyan van'lı bir arkadaşım der ki: "daha durun, ananızı bile zkecez."
    kudurun lan hırsızlar. alayınıza adliye yolları göründü sonunda. işin en güzeli hırsızlık gibi adi bir suçtan yargılanacaksınız.
    tabi içinizdeki büyük başlar aynı zamanda vatan hainliği gibi daha ciddi suçlardan yargılanacak.
  • altındaki yorumlar bu sefer gerçekten ibretlik olan paylaşım. adamlar bildiğin kürtlere yardırmış, bu kadar ağır ifadeleri ülkücülerden duymadım, sizi birinci sınıf vatandaş yaptık ederinden fazla değer kimseye vermeyeceksin yazmış biri, oha. adamlar yıllardır çözüm sürecini birlikte yürüttükleri partiye terörist demişler ya la, olm ne içiyorsunuz ne yiyorsunuz siz de içeride böyle bir etki yapıyor? çözüm sürecini başlattı diye alkış kıyamet ediyordunuz, hdp oy alınca "töröristler meclise gürdü" " artık çözöm sörecü büttü". artık bak bunu bitti, adamlar gelir bu saatten sonra evini barkını bile yıkar, dikkatli olun. bana oy varsa haklar özgürlükler var gibi, olabilir gibi konuşalım ama tam da olmasın, bana oy yoksa kürt sorunu mürt sorunu yok. görürsem söylerim.
  • zannedersin ki van' ı ayağa kaldırmak için harcanan her kuruş bay erdoğan, bay davutoğlu veya akp'lilerin cebinden çıkmıştır.

vatandaş'ın vergilerini vatandaş'a harcadınız.

neyin havasındasınız daha doğrusu neyin minnetini bekliyorsunuz. komik.
  • (bkz: ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah)

bu ara sürekli bu bakınızı paylaşıyorum ama gerçekte de böyle dolanıyorum, bir süre hoş görün.
hesabın var mı? giriş yap