• işte bu yüzden oy alamadı, hükümetin görevi sadece kendisine oy veren vatandaşların değil, tüm vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak.
  • vay amk babalarının parasıyla himmet ettiler sanki
    sikildiniz ulan işte daha ötesimi var
  • akpli ahlakının ne olduğunu görmek istiyorsanız bir göz atmanız gereken bir facebook paylaşımıdır. altındaki yorumlar özellikle akpli vatandaşların nasıl bir tıynete sahip olduklarını gözler önüne seriyor.

akp'ye oy vermedikleri için vanlıların ne nankör oldukları, ölmeyi hak ettikleri falan söylenmiş. sonra "bir daha bunlara yardım yapmasın akp" demişler. sanki akp kendi cebinden "yardım" yapıyor. depremde yaralanmış evsiz kalmış insanlara devletin yapması gerekeni yapmasını dilenciye para vermekle karıştıracak kadar ahlaksız bir insan yığını.

akplilik işte böyle bir şey.
  • akıl fukarası cahiller, sanki kendi paralarıyla yapıldı da hediye ettiler, devletin görevi zaten bu sığırlar.

kaldı ki eminim chp seçmeni akp seçmeninden daha fazla vergi veriyor.

bunlara noluyorsa
  • kardeşim bir durun ağlamayın, bu daha ilk seçim sonun başlangıcı...
    ayrıca bina yapmak gökdelen yapmak gelişmişlik değildir, o gökdelenlere ve binalara insanca ulaşabileceğin toplu taşıma araçları, oralarda yaşayan/çalışan insanlara sosyal ve fiziki donatılar götürebilmektir. bir ny'a tokyo ya git, şöyle bir gez dolaş sokaklarında, gel gör karşılaştır ondan sonra konuş... (istersen daha yakın barselona var, git bir gör ağzın açık kalsın.. )
  • insan ne kadar cahil ne kadar yobaz ne kadar salak olabilirin canlı kanıtını sunmuş adamlar bize.
  • (bkz: ya ne olacağıdı?)
    etli, götlü falan bi söz vardı, nasıldı o?
  • alttaki yorumlarıyle birlikte ülke gerçeğini gözler önüne seren söz.

"zaten o deprem olmasaydi vanda buyuk oyunlar oynanacakti allahim buyuk buna izin vermedi"

"helal olsun işte gururlu onurlu kürt. bende akp li oldugum icin gurur duyuyorum. lutfen kizginsiniz tamam ama lutfen kizarken kürt demeyin. ermeni bunlar. ermeni kökünden gelme." bu nasıl bir aşağılık hissi acaba. adam ırkçı yorumlar yapıyor hala lütfen kızgınsınız bilmem ne geri de kalmıyor kendisi de faşist. zaten kürt olup akp, mhp gibi partilere oy verenler varsa kesinlikle aşağılık kompleksi vardır.

"erdoğan çok kızıyorum bunlara çok yüz verdi simartti." bu nasıl bir kendini yukarda görmek aklım almıyor.

bir yerden sonra komik gelmeye başladı artık.
    "lafına dikkat et köpek soyu.ha haram etmiyorum çalsınlar helali hoş olsun ak partime. türkiyenin yüzde 41 helal ediyo sanane.dogru vanin aklı başında bebek katillerine teröristlere oy verdi ne ne haliniz varsa görün aponun itleri.ama unutma kimliğinde geberene de tcyazcak hadi sen defol git simdi"

"ben van liyim. bu secimde ak partiye oy vermedim. ertesi gun bacagim kirildi. cok pismanim." bu nasıl bir şey ya komik ülke valla. bu arkadaş trollüyormuş sonradan farkettim. "arkadaslar hakli akp ye oy vermedik diye deprem oldu. ben o surecte oradaydim"
    ben akp li olsam bu insanlarla aynı değerleri savunduğuma utanırdım bu ne ya
  • adamlar duymuyor, görmüyor ve haliyle düşünemiyorlar. bu ülkenin vatandaşına yapılması gerekenleri 'biz kürtlere kıyak yaptık' diye yorumluyorlar. paraları da kendi cebinden çıkmış sanırım.
  • hizmeti oy bekleyerekten yapan zihniyetin eseridir bu cümle.
hesabın var mı? giriş yap