• bir orospu çocuğunun fikrî sıçmığını buraya taşıyarak istemeden de olsa o karanlık zihniyete yardımcı oluyorsunuz, yapmayın.
  • ülkede bu şekilde düşünenlerin oranı en az %40, neye şaşırıyorsunuz ki?

kimlerle aynı ülkede yaşıyoruz, kimlerin oylarıyla bu çileyi çekiyoruz, gerçekten yazık oldu bu ülkeye, çok yazık.

t: potansiyel bir tecavüzcünün, bir orospu çocuğunun iğrenç düşünceleri.
  • her ne kadar 13 takipçili hiç takip olmayan ve profil resmini kapatan hesap biraz şüpheli gelse de, konudan bağımsız olarak söylüyorum :
    kardeşim erasmusa/yurt dışına giden kıza yollu iması yapan da siz değil misiniz? nesine şaşırıyorsunuz? babasına imalar, sevgilisine imalar, kendisine imalar..

buna itiraz edenleri, sizin de anneniz, kız kardeşiniz var diyenleri meriç ilan etmeler..

e toplumun aydınlık yüzü olarak ilan ettiğiniz kendinizin bile zihniyeti böyleyse ülkenin çomarı da bunu der. buna ben hiç şaşırmadım şahsen. zamanında başka şehirde okumama bile bir sürü laf etmişti bazı büyüklerim başka şehre giden okumaya gitmezmiş. gittim okudum birinci olarak bitirdim.

neyse en azından kızımız kendini bu insanlardan kurtarıyor. aklı varsa dönmez zaten. eğitilemeyecek adamları eğitmeye ben çok uğraştım olmuyor. gençliğini heba etmesin hiç

bu arada hitap ettiğim "siz" kelimesi başlık sahibi değildir. o bahsettiklerim "siz" kendini biliyor.
  • çok iyi bir şey yapan, yolunun açık olmasını dilediğim kadındır.

şeref fukaralarının "orospu" tanımı çok nettir: güzel, kültürlü, özgür, kendi ayakları üstünde duran, insan olarak değerinin farkında olan, okumuş ve gayet doğal olarak kendileri gibi çerle çöple işi olmayan, bırakın onlarla hayatı paylaşmayı, hatta bir defalık sevişmeyi; suratlarına bile bakmayan her yaştan kadın, onların nazarında direkt orospudur. ana babalarının "aslan oğlum, kaplan oğlum, aç da pipini göster oğlum" diyerek gaz vere vere büyüttüğü bu mankafalar bir türlü anlamazlar, böyle kaliteli kadınların kendilerine niçin dönüp de bakmadığını. kaçan kuş büyük olur misali yakalayıp da eve tıkamadıkları, hayatını boka sardıramadıkları her kadın orospudur onların nazarında. kusuru kendilerinde arayıp bulamadıkları için doğrudan karşı tarafa bok atarlar.
  • bir an güldüm valla sonra düşündüm ve o.çocuğuna küfür ettim.
  • klasik tecavüz etmek istediği ancak yapamadığı insana çamur atma davranışı.
  • ekşi sözlük erkeklerinin ortak fikri. burda kimi niye eleştiriyorsunuz?

erasmusa giden kızlar için başlık var. ben mi açtım?

tek gecelik ilişki yaşayan kadın başlığı bana mı ait?

bakire kızla evlenme hevesine ben mi sahibim?

cinsellikle ilgili başlıklara bir kadın yazsa hemen; kaç erkeğin altına yattın da bu isratistiği tuttun diyen ben miyim?

erkekleri cinsellik açısından eleştiremiyoruz. hemen kaşar, orospu, yediği y.rragın hesabı olmayan hafif kadın damgası yiyoruz.

erkek için her şey mübah. kadına gelince ayıp. siz de aynı bokun lacivertisiniz. o müslümansa siz dinsiz olanısınız. tek farkınız bu.
  • bu çapsızlar hiçbir zaman saygıyı öğrenemeyecekler. kim nasıl isterse o şekilde yaşar. cehaletin meşrulaştırılmasının en büyük sonucu da bu: herkes, her şeye yorum yapmayı kendine hak görüyor.

t: bir kardeşimizin hayatıyle ilgili yapılan ahlaksızca yorumdur.
  • mağaza önündeki cansız kadın mankenlerine bile azan yaratığın instagram'da yaptığı yorum.
    (bkz: yallah arabistan'a)
  • temelinde yatan en büyük sebeplerden birisi: kıskançlık!

yurt dışına gidip özgürce hayatını yaşayacak ve burada kalan kıskanç biri üç kuruşa bir işte çalışıp şükret denilecek. hasbelkader iyi bir maaşlı işte çalışırsa birileri tarafından o işe getirildiği için sürekli ezilecek ve emir kulu yapılacak. özgürce cinselliğini yaşayamayacak. birisi ile evlenip onu eve hapsedip kendisi başkalarına bakarak iç geçirecek.

özgür olmadığı için kıskanç bir mahluk söylemi! 70 yıl yaşayıp gideceğiz ve kendisi bu 70 yılı özgürce yaşayamadığı için din adı altında gelenek adı altında baskılandığı için nefret kusan biri.
hesabın var mı? giriş yap