şükela:  tümü | bugün
  • 2015-2016 sezonunda, best balıkesir forması giymiş, 1993 doğumlu ve 1.93 boyundaki sg**.

özellikle play-off yarı finalindeki acıbadem serisinde hücümda etkili bir performans göstermiş ve takımı adına x-factor olmuştur.
  • diğer adıyla (bkz: ahmet tuncer)

bu sezon birinci lig'de en fazla süre alan yerli oyunculardan biri olmuş ve takımının süper lige yükselmesinde önemli katkısı olmuştur. bu sezon 34 maçta 24 dk ortalamayla 12s- 2.5r- 3.7a- 1tç /2tk ortalamarıyla oynamış, şut yüzdeleri ortalama, daha 23 yaşında olduğunu not edelim...
  • yeni sezonda yine birinci lig'de oynayacak olan oyuncu, eskişehir basket te oynayacak.
  • takır takır sıraladığı üçlüklerle eskişehir basket'i sürükleyen adam.
  • oyuncusu olduğu eskişehir basket ile beşiktaş maçının tamamını izledim direk konuya giriyim.milli takım antrenörü olarak ufuk sarıca'nın bu arkadaşı milli takıma alması gerektiğini düşünüyorum.

yakın tanıdıklarının çok iyi şutör diye tanımlandırdığı, aslında ondan öte şu anda fundamental açısından en iyi basketbolcularımız arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebilirim.

takımında bir çok yabancı olması sebebiyle tercih sebebi olmadığını ancak son maçlara bakıldığında insiyatif almaya başladığını anladım.beşiktaş maçı da bunu ispatlar nitelikteydi.atletik olarak gelişirse avrupa bile yapabileceğini düşünüyorum.yapman gereken 2 konu var buğrahan;
    -çekinmeden insiyatif al,
    -atletizme yönel böylece kolay top kaybı da yapmazsın,

kendisi yakında çok iyi bir yere transfer olabilir at fava bekle.
  • melih mahmutoğlunun beyni olan versiyonu.
  • son 1 dakikaya 8 sayı 10 ribaund 11 asistle girmiş olmasına rağmen şut bile denemeyip double double'la yetinmiş oyuncu.

keşke triple double yapsaydin be :/
  • anadolu efesle anlaşmış oyuncudur hayırlı olsun pek beklentim yok ama umarım gelişimine devam edebilir.
  • efes'e gitme sebebinin euroleague'de kendini göstermek olduğunu söyleyen oyuncu. iyi niyetine saygı duyuyorum ama ergin ataman gibi yabancı üzerine takım kuran, mecbur kalmadıkça türk oyuncu oynatmayan bir koç'un takımına bile isteğe gidip nasıl kendini göstereceksin merak ediyorum yetenekli kardeşim. bu düşüncelerim metecan birsen ve sertaç şanlı için de geçerli. şunu söyleseniz anlarım. çok iyi para kazanacağım, çok iyi antreman yapacağım, param zamanında yatacak ve kafam rahat olacak amenna ama ben kendimi göstermek için gidiyorum dersen buna inanmak çok zor. darüşşafaka'ya gitsen derim ki evet bir fırsat var ama efes gibi bir takımda bu çok zor. adamlar baskonia'nın yedek oyun kurucusunu alıyor takıma sen nasıl kendini göstereceksin?
  • hayretler içerisinde efes'e transfer olduğu haberini okuduğum kişi.

çocukluğundan biliyorum bu kardeşimizi. hep kötüydü hala da kötü yahu. euroleague için en azından.

ilginç yani. başarılı olsun tabii ama biraz uzak ihtimal sanki.