• 2015-2016 sezonunda, best balıkesir forması giymiş, 1993 doğumlu ve 1.93 boyundaki sg**.

özellikle play-off yarı finalindeki acıbadem serisinde hücümda etkili bir performans göstermiş ve takımı adına x-factor olmuştur.
  • bu çocuk bi kaç sene önce giresunda yanlış hatırlamıyosam ibb formasıyla geriden gelip maç kazandırdı,çok düzgün şutları ve özgüveni var. başarılarının devamın dilerim.
  • diğer adıyla (bkz: ahmet tuncer)

bu sezon birinci lig'de en fazla süre alan yerli oyunculardan biri olmuş ve takımının süper lige yükselmesinde önemli katkısı olmuştur. bu sezon 34 maçta 24 dk ortalamayla 12s- 2.5r- 3.7a- 1tç /2tk ortalamarıyla oynamış, şut yüzdeleri ortalama, daha 23 yaşında olduğunu not edelim...
  • yeni sezonda yine birinci lig'de oynayacak olan oyuncu, eskişehir basket te oynayacak.
  • takır takır sıraladığı üçlüklerle eskişehir basket'i sürükleyen adam.
  • efes'e gitme sebebinin euroleague'de kendini göstermek olduğunu söyleyen oyuncu. iyi niyetine saygı duyuyorum ama ergin ataman gibi yabancı üzerine takım kuran, mecbur kalmadıkça türk oyuncu oynatmayan bir koç'un takımına bile isteğe gidip nasıl kendini göstereceksin merak ediyorum yetenekli kardeşim. bu düşüncelerim metecan birsen ve sertaç şanlı için de geçerli. şunu söyleseniz anlarım. çok iyi para kazanacağım, çok iyi antreman yapacağım, param zamanında yatacak ve kafam rahat olacak amenna ama ben kendimi göstermek için gidiyorum dersen buna inanmak çok zor. darüşşafaka'ya gitsen derim ki evet bir fırsat var ama efes gibi bir takımda bu çok zor. adamlar baskonia'nın yedek oyun kurucusunu alıyor takıma sen nasıl kendini göstereceksin?
  • (bkz: 11 ekim 2018 bayern münih anadolu efes maçı)'nı 4:31 süre, 2 sayı, 1 asist ile tamamlamıştır. ligde (bkz: 7 ekim 2018 galatasaray anadolu efes maçı)'nda 21:02 süre ve 10 sayı 2 asist yapmıştı.
  • an itibariyle slovenyaya fena yüklenmektedir. çok özel bir basketbolcu olacak. allah yolunu açık etsin.

yürüyedur aslan parçası.

edit: 26 yaşındaymış inşallah gidebildiği yere kadar gider.
  • kendisi 92-95 jenerasyonunun yaşadığı kendini geliştirmeme sendromuna yakalanmıştır. efes'te yakın zamanda büyük işler başaran örnekler*** dururken kendini göstermemesi üzücü bir durum. kendisi umarım nasıl olursa bir takım bulurum sendromu ile yaşamaya devam etmez.
  • her ne kadar antrenman maçı şeklinde geçse de ibb maçında triple double yapmış oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap