• galatasaray taraftarının asla ısınamadığı, sürekli tribünde sessiz ve derinden küfredip ya sabır çektiği bi adam. bolton wanderersın imdada yetişmesiyle orda burda sevinç nidaları atılmış, eşe dosta müjdeli haber tez zamanda iletilmiştir. bu sezon lucescu tarafından beşiktaşa transfer olacağı konusundaki dedikodular, allah düşmanımın başına vermesin diyecek kadar çekmiş bir galatasaray taraftarında neden olmasın gülümsemesi oluşturmaktadır.
  • dün itibariyle gençlerbirliği'ne resmi imza atan futbolcu. 'yuvama döndüm' yorumunu yapmıştır.
  • malesef günümüz futbolunda çoğu takımın kullandığı tarzda bir oyuncudur. top kendisine çarptığında kütüğe çarpmış gibi olur ama rakibi bozmada oldukça etkilidir. en azından galatasaray'dayken öyleydi. lucescu'nun şampiyon olduğu kadroda çok güvendiği bir futbolcuydu ve kanımca şampiyonlukta payı da büyüktür. asıl ilginç olan bülent akın yeteneğinde bir oyuncunun 7-8 milyon dolar transfer parası etmiş olmasıdır. avrupa'da bu ücretlere transfer olan oyuncular pirlo, makalele, gilberto silva klasında futbolculardır. türkiye'de malesef futbolcular hakkettiklerinin çok üzerinde paralar etmektedirler.
  • belcika dogumlu bir futbolcuydu bu karde$.. enteresan garip biriydi. gheorghe hagi'nin a$ık oldugu sarı kırmızı galatasaray'a attıgı en büyük kazıktır.. hagi öyle ki $ampiyonluk icin bülent akın'ın alınmasını $art ko$mu$tu.
    maksimum top kaybı yapar, top kazandıgı zaman taca atardı..

galatasaray'dan neden ayrıldıgı konusunda bir roportajı vardır ki ibret-i alem icin herkese okutulmalıdır..
    hazret galatasaray'dan neden ayrıldıgı sorusuna ''bir gün yemekte ikinci tavugu istedim, ama olmadıgını söylediler, ben de ayrılmaya karar verdim'' diyerek acıklamı$, ayrıca galatasaray'da ki mali darbogaz icin de aylık 240 milyar elektrik faturası icin kısıtlamaya gidildiginde bu onu cok yaralamı$..
  • kendisinin tavuk yemegine duydugu sevgi ile ilgili roportaji a$agidaki linkten okunabilir.
    http://www.internetspor.com/…aber.php?haberid=41612
  • cihan haspolatli ya kadar galatasaray taraftarini en cok verem eden futbolcu idi. glasgow rangers a attigi gol disinda dise dokunur bir faydasi olmamistir takimina. yil itibari ile malatyaspor da oynamakta olan futbolcudur.
  • bulent akin ayrılma nedeni olarak sakatlığı süresince kulupten kimsenin onunla ilgilenmeyişi ve bolton wanderers'ın galatasaray'ın tam tersi bir tavırla kendisiyle çok profesyonelce ilgilendiğini öne sürmüştür. hatırlarsak o dönemde diz yan bağlardan sakatlanma galatasaraylı oyuncular arasında moda olmuştu murat sözkesen ve sergen yalçın aynı sezonda benzer şekilde sakatlanmışlardı. bulent akın tam da takımda sürekli oynadığı zamanda sakatlanmış bu sakatlıktan dönüş süresi uzun olduğu için sezonu kapamıştı.
    yönetimin böyle adamı alsa alsa bizim gibi mallar alır tavrı yüzünden bir torba bonservis ödenmiş adam sezon sonu serbest kalarak sıfır '0' liraya elden çıkmıştır.
    bulent akın, ancak lucescu'nun oyun sisteminde oynayabilecek bir adamdı, yeteneği yoktu çok iyi bir kesiciydi belki ancak oyunu yönlendirecek hiçbir özelliği yoktu.
  • galatasaray taraftarinin tarih boyu gorup gorebilecegi en buyuk iskencelerden biridir kendisi.
  • oynadığı dönemde lucescu nun vazgeçemediği isim olmuştu bu amca.iyi de oynasa kötü de oynasa (ki iyi oynadığını ben pek hatırlamıyorum) mutlaka ilk 11 de çıkardı sahaya.

ilginçtir ki benzer bir ilişki yıllar sonra eric gerets 'le junichi inamoto arasında da yaşandı.
hesabın var mı? giriş yap