• hükümeti eleştirmek bir yana onunla ilgili herhangi bir olumsuz "gerçeği" dile getirin anında yorumunuzu siler.
    siteden uzaklaştırma alırsınız!
    özgürlük kelimesinin anlamını onun için "taraf" olmaktır. ülke tamamen akp zihniyetiyle yönetilirse neler olabileceğinin sanal hayatta size gösterir. korkutucudur. herkesi aşağı gören bir tavrı vardır(kimi hatırlattı size acaba).
    doğaya ve "farklı" fikirlerdeki insanlara saygısı yoktur.
    burç acar, avatarında kullandığı hasır şapkalı ve güneş gözlüklü fotoğrafını değiştirip daha eşgali belli bir fotoğraf koysa profiline, bir araba dayak yer diye düşünüyorum reel hayatında. çünkü haksız yere o kadar çok kişiyi sinir etmiştir ki! kendisini çok bir şey sanar ve hükümetin fanatiğidir.
  • internette gördüğüm i. melih gökçek'ten sonra en troll kişi.

bu kadar boş bir insanla aynı çatı altında bulunmamıştım. her ama her konuyu bir şekilde kışkırtan, karşı yorumları silen ve insanları forumdan atan, yeri geldiğinde atatürk ve icraatlerine yeri geldiğinde chp ve ataletine saydıran, yalaya yalaya kurumamış bir şahsiyet.
  • iq'sunun iki basamaklı rakam bile olduğundan şüpheli olduğum insan.
  • eskiden fetoya fettoş dediğimiz için bizi siteden atardı :) karşı görüş yorumlara tahammül edemez. yorum siler, cevap veremezse sizi siteden atar. wowturkey değil wowakpturkey dir
  • vakti zamanında wowturkey'de cemaati eleştirenleri siteden atan/attıran bir elemandı bu.
    hatta cemaatin hükümetle çatışmasını da kabul etmeyen, cemaati savunan onlarca söylemi de vardı bunun.
    daha sonra işler başka türlü gelişmeye başlayınca tam bir reisçi oldu.
    ben dahil birçok muhalif "eski" üyenin yazdığı birçok şeyi sildi/sildirdi, saçma sapan bahanelerle siteden attı/attırdı.

tanım: göt
  • başta ben olmak üzere, ankaralıların hakkını helal etmeyeceği insan..

bakalım o ankarayı ve ankaralıları aşağılayan ve hakaret edenler , yağcılık yapan denetçileri ve burç acar huzurullah'ta şehrine ve hatta kişiliklerine hakaret ettirdiği ve ettiği ankara insanı ile nasıl helalleşecek..
  • internet daha yeni yeni kitleselleşirken wowturkey adlı forumu kurmuş insan, güzel malzemeler da var, yalan yok. ama eski fetöcü, ben demiyorum kendisi açık açık diyor.

kendi sitesinin reklamını yapmak için bol bol reklam yapar, google'a 'burç acar' yazın, tık alalım filan der. forumda ödül olarak fethullah gülen rozeti dağıtır. (hesap sonradan heklendi)

aslında sırf şu başlığa bakarak bile türkiye'de son 12 senelik fethullah gülen algısının dönüşümünü görebilir.

soru şu, tescilli fetöcü neden son zamanlarda ekrem imamoğlu'na sardı?
    (bkz: #109079514) http://wowturkey.com/…ewtopic.php?p=1558023#1558023 http://wowturkey.com/…ewtopic.php?t=94710&start=220
  • kendine muhalif olanları, daha doğrusu akp'ye muhalif olanları anında siteden atan ağır şerefsiz.
    edit: ne oldu la kovboy şapkalı?
  • wowturkey.com web sitesinin kurucusu olan diktatör. yorumlarınızı siler. puan kullanma haklarınızı engeller. hükümet eleştirilerine zerre tahammülü yoktur ancak o her türlü hakareti edebilme hakkına sahiptir. üstelik bunu da açık açık söyler: "siteyi ben kurdum, istediğimi yaparım". yetmez, hoşuna gitmeyen her şeyi keyfince değiştirir. en güncel ve bariz örnek;
    "istanbul onur yürüyüşü" başlığı "istanbul gay pride (homoluk gururu) yürüyüşü"ne dönüşür. içerikte ettiği hakeretlerin haddi hesabı yoktur.
    yorumlarınız vardır. fotoğraflarınız vardır. sonra dersiniz ki "bu kadar bağnazın bulunduğu ve bir diktatör tarafından yönetilen bir sitede benim hiç bir izim olmamalı." ancak bu yorumların silinmesine, üyeliğin kapatılmasına müsaade etmez.
    kısacası aynı ülkede yaşamak istemeyeceğiniz bir insan.
  • "nüfus artışını sağlıyor" diye tecavüzcüleri eşcinsellere yeğleyen diktatör.
hesabın var mı? giriş yap