• emrah'ın yeni dizisi aşk ve mavi'de emrah ile başrol oynayacak.
  • instagram explore'da çıkınca paylaştıklarına baktım. varoşluk derecesini kelimelerle ifade edemiyorum. kendine uygun bir de babadan paralı olduğu belli kirli sakallı sevgili yapmış. 1 sene içinde 9999 fotoğraf koyup sevgilisiyle 1 fotoğraf koymamış, daha iyisini bulurum diye aranıp duruyordu yeni pes etti heralde.
  • 2017 panten altın kelebek ödüllerine aday olan sıcak kanlı sempatik oyuncu herkesin bildiği ama medyadan kimsenin konuşamadığı sonuçların dahi şimdiden belli olduğu ödül e aday gösterilen şahıs, şahsım adına kesinlikle ödül almasını canı gönülden istiyor ve destekliyorum orda torpille aday gösterilen bi çok kişiden daha yetenekli ve içten bi isim bakalım sonuçlar ne göstericek.
  • alnı çok dar olmasına rağmen saçlarını kafasına yapıştırdığı bir model kullandığı için her gördüğümde anensefalik bebeklere benzettiğim oyuncu. burcucum saçlarına tepeden biraz hacim ver, biraz krepe yap, ortadan ayırıp alnına yapıştırma.
  • sinan akçil ile evlenmiştir.
  • amsterdam'da kışın ortasında mayo gibi bi gelinlikle evlendiği için, sinan akçıl'a olan aşkını anlayabildiğim kadın.
    baktıkça onun adına üşüdüm.
  • yakında boşanmayı göze almış kişi.
  • sinan akçıl ile evlenen burcu dur. şuraya yazalım tuttu tuttu. üç dört aya boşanırlar. tutmazsa da süre vermeksizin boşanacaklar.
  • çok güzel bacakları olan hanımefendi.
  • mayomsu gelinliğiyle sadece damada değil civar tüm erkeklere gelin'lik yapmıştır.
hesabın var mı? giriş yap