• (bkz: ne var be)
  • sürekli burnunu cekmenin burnunu temizlemekten daha mide bulandirici ve itici oldugunu bilen kizdir. burun temizlemenin dogal oldugunun farkindadir. belki burun temizlerken yüzünü baska insanlara karsi dönmenin ayip oldugunu bilmiyordur.
  • nezle olup üç dakikada hapşıran kız olabilir. o haldeyken insanların ne düşüneceğinin pek umurunda olacağını sanmıyorum.
  • neden bu kadar takılıyor anlaşılamayan kızdır. sizin hiç sevgiliniz nezle veya gripken yapmadı mı bu hareketi? (bkz: bırak şimdi) ya da onu da geçtim siz hiç yapmadınız mı? empatiden bu kadar mı yoksunsunuz? ne diyelim...boş.
  • doğma büyüme çek'tir.
  • itici de olsa, "artık gripten ağrıyan kaslarını mı düşünsün, hapşurup pıskırmaktan zonklayan başını mı, yoksa gürültüsü dışında bir zararı olmayan burun silişinin nezaketini mi?" dediğim kızdır.
  • sarisinsa almandir. sarisin degilse almandir. almansa kesin bunu yapiyordur. yapmak isteyip yapmiyorsa turk olabilir.
  • çek cumhuriyeti'nde sıradan bir kızdır.
  • hakkinda cek cumhuriyeti iliskisi kurmayani dovuyorlarmis herhalde ki onune gelenin cek lafini yapistirdigi kizdir

okuz gibi silmek nedir? sumkurmek mi? yoksa sumkururken, sirf ses cikarmak icin kendisini zorlayip, denizde agzinin yarisini suya sokup "piyuuuv" yapan turk erkegi kadar gurultulu olmak mi? ikincisiyse, kimsenin bunu yapacagini sanmiyorum, yapiyorsa hakikaten okuzdur de. ilkini yapan normalini yapiyordur. temizdir. ama hastadir, ama sadece burnu akmistir/tikanmistir.

hayir anlamiyorum ki ne bekliyorsunuz? 30 saniyede bir mendili burnuna goturup burun deliklerini sikistirip birakmasini ve aradan sumugun sizmasini saglamaya calismasini mi? yoksa firk firk burnunu cekmesini mi?

medeni olmanin bir kosulu da temizliktir kardesim, ogrenin sunu. pis kizla isim olmaz, bana burnunu silmekten utanmayan kiz gerek.
hesabın var mı? giriş yap