• emrah'in yeni dizisinin adi(ymis). turkiye'de ilk defa oyuncularinin performansini degerlendiren bir dizi adiyla karsilasiyorum, allah sonumuzu hayir etsin.
  • kınalı kardan sonra tekrar ekranlara bir diziyle dönen emrah bakalım unutabilsemdeki performansını yakalayabilecek mi sorusunu gelecekte yanıtlayacak dizi. her cuma atv'de
  • basroldeki hanim kizimizin uyku sonrasi sabahin 7'sinde karsimiza makyajli ciktigi dizidir. bu kadar da olmaz diyor, halil ergun'un bu projede yeralmasini kiniyoruz, yok yok kinamiyoruz, yaki$ir herkes hakettigini ya$ar. ama yaki$madi. !
  • tanıtımlarında emrah kişisinin inlemelerini bolca duyduğumuz dizidir.
  • --- spoiler ---
    emrah su an kendi kardesiyle evli ama farkinda degil. emrah evlatlik verilmis, sonra kendi kiz kardesine asik olup evlendi. bunlari sadece reklamlarini seyrederken falan cozdum, yanlis da olabilir. tek bir bolumunu bile bastan sona izlemis degilim ama seslenmek istiyorum:
    emrah birak lan kardesini s.k.yorsun!
    --- spoiler ---

edit:

--- spoiler ---
    tahminlerim yanlismis sanirim. iki aile cocuklarini degistirmismis. sonra bunlar birbirlerini buluyorlarmis. ama ben entrymi duzeltmek istemiyorum zira daha eglenceli olurdu oyle olsaydi.
    --- spoiler ---
  • yine zengin aile.. yine istenmeyen gelin.. yine aynı konaktan... yine entrikalar..
  • herkesin sürekli şiddet uyguladığı/bağırdığı/sinirlendiği/bir türlü rahat etmediği bir dizi. anne bağırıyor, baba bağırıyor, emrah bağırıyor (beceriksizce bağırıyor); ablanın biri sinir krizleri geçirerek bağırıyor, stres yaratıyor ekran başındakilerde; ablanın diğeri kıskançlık krizi geçiriyor; konağın hizmetini görenlerden biri kocasını bıçaklıyor....

çocukların seyretmesi kesinlikle sakıncalı, ben bile sakinleştirici almak zorunda hissediyorum yan odada ev halkı bu felaketi seyrederken.
  • $ükran boğazlamayı istemek fiili ile ba$ba$a bırakıyor insanı..
    nasıl desem.. bir ka$ık su bile fazla..
  • zamanında emrah'ın sözlükte hakkında yazılan entrylere cevap olarak çektiği dizi. adı da buradan gelir. pek tutmadı o başka.
hesabın var mı? giriş yap