• üst edit: başlık taşındı.

tam hali "canan karatay faroe adamlarının #76994778 no'lu girisini cevaplasın kampanyası" şeklinde olacaktı, fakat malum, karakter sınırı...

canan karatay ve topluma görüşlerini sunan diğer sağlık uzmanları oldukça büyük sorumluluklar taşıyor. kur ile ilgili yorum yaparken bile yasal sorumluluğa muhatap olmamak için "yatırım tavsiyesi değildir." şeklinde uyarı yapılıyorsa, sağlıkla ilgili her şey kesin doğruymuş gibi rahatça topluma sunulmamalı. sağlık paradan daha mı değersiz?

bugün canan karatay soru-cevap etkinliğine katıldı. söylediği şeylerin insan hayatına doğrudan etki ettiğini ise başlıkta geçen entry sayesinde öğrendim.

sorunun uzun olması önemini yitirmez. meclis görüşmelerinde de detaylı soru geldiğinde yazılı olarak cevaplandırılabiliyor. cevabın hemen o anda verilmesi şart değil. sadece bu soruya özel bir cevap göndermesine engel bir durum olduğunu sanmıyorum.

konu önemli bence. cevaplanmadığı takdirde karatay'ın aksini iddia ettiği konularda süregelen tıbbi yöntemlerinin hiçbirinden vazgeçmem.
  • başlık altındaki magazinsel ve komikli soruları cevaplamanın kimseye faydası yok. bu yüzden canan karatay'ın asıl uzmanlık alanında sorulduğu belli olan bu 8 soruluk listeyi cevaplaması için lütfen başlık altına hücum edelim. hepimiz başlığın altına "faroe adamlari'nin sorusunu cevapla" bkz'ı vererek tepkimizi koymalıyız.

madem bir alanın uzmanı olarak burada bulunuyor, en faydalı soruyu cevaplamalı.

başlık: (bkz: ben canan karatay sorularınızı yanıtlıyorum)

faroe adamlari'nin entry'si: (bkz: #76994778)
  • sorulardan sadece 1 tanesini cevaplamanın bile kafi olduğu belirtilmiş. direkt pas geçmesi tabi ki beklenen bir durum. halk sağlığının en büyük düşmanı canan karatay'dan başka bir tavır da beklenmezdi zaten
  • bence olay şöyle oldu.

ekşi sözlük yönetimi canan karatay'ı sözlüğe davet etti.
    canan karatay bunu kabul etmedi.
    sonra sözlük parasını vererek 1 saat için randevu aldı ve ofisine gitti.
    burada hızlı hızlı soruları okudular ve alınan cevaplar sözlüğe yazıldı.
    (zira çok az sayıda soruya cevap verildi)
    soru çok uzun olduğu için okuyup hepsine bir bir yanıt beklemek uzun süreceğinden, canan hocaya soruları okuyan şahıs bu soruyu es geçmiş olabilir.

yazık yazık...
  • canan karatay bu iddialı görüşlerini televizyon gibi çeşitli medya araçlarında dile getirerek halk arasında tartışmaya açmamalı. bu tartışmalar akademik camiada bilim insanları tarafından yapılmalıdır.

şov yapılan konu sağlık.

faroe adamlari ve medeniyet budalası 2 teşekkürler.
  • adam tartisma programlarindaki karsit goruslu gazetecinin dediklerini not alan gazeteci gibi canan karatayin soyledigi herseyi not almis soz sirasi kendine geldiginde ard arda vurmus.takdir ettim
  • kadını ekmeğinden pardon lahmacunundan edecek kampanya.
  • bilim adamlarının karşısına çıkıp konuşmaktan her zaman kaçmış biri böyle dayanaklı olduğu belli olan soruları cevaplayamaz.
    cevaplasa rezil olur.
    kendi cahil kitlesini eylesin anca!
  • sorulan sorular oldukça güzel sorular. ben de merak ediyor ve bu kampanyayı destekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap