• ekşi sözlük magazin servisi sunar. kadın 45 yaşında ve hala formda. siz değerli ekşi sözlük dişi bayanları da böyle formda kalmak istiyorsunuz biliyorum. bu yüzden aradım buldum. işte buymuş sırrı;

https://x.com/…jans/status/1754846697786654770?s=20

kısacası açlık işte. zengin olmak şart tabi.
  • valla tüm bu uğraşa rağmen cennet mahallesindeki sultan’a benziyor. o yüzden bu kadar da kasmamak gerekiyor bence.
  • kusura bakmasın fazla zayıf kadınsı değil yani zayıflığını sağlıklı zayıflık bulmuyorum. ayrıca diyeti hiç sağlıklı değil. hiç bir diyetisyen hiçbir sey yeme demez, sadece abur cuburu bırak, fazla karbonhidrat tüketme, seker tuketme, fazla meyve yeme der. cogu diyet listesinde baklagil bulundurur, hatta sadece et ve et ürünlerini vermez, veya sadece sebze tüket demez. meyve tüketilmesi gerektiğini söyler, hatta öğle arasında çiğ badem, fındık gibi kuruyemişler verir tok tutması için. çağla hanımın diyetinde yiyecek yok ki, baklagil yok , süt ürünleri yok, meyve yok , ee ne kaldı yiyecek?
  • her şeyi yiyerek formdayız. metabolizma yavaşlayınca düşünürüz.
  • müthiş bir rol model. kendi gelişimine çok özen gösteren bir kadın. bence tv dünyasındaki kişilerin ciddi bir psikolojik dayanıklılığa ihtiyacı var. bu kadın sadece bedenen çok iyi değil, denediği birçok yöntemler zihinsel olarak da çok güçlenmiş. yaş aldıkça daha da ilgimi çeken birine dönüştü.
  • genetik faktörün katkısı büyük ve yaşam biçimi.
  • sıfır gluten, sıfır lektin, kuruyemiş yok, süt ürünü yok, abur cubur yok, sıfır meyve.

lektin nedir diye baktım, fasülye, barbunya, nohut, mercimek, domates, patlıcan, yer fıstığı, buğday, tahıllarkn tümü lektin içeriyormuş.

la olm bunları bile yemeyecekseniz niye geldiniz bu dünyaya amk. avuç avuç toprak yiyin bari.
  • yiyemeyeceksem niye çalışıyorum yaşıyorum hissi gark oluyor mudur acaba :s
  • yaşamıyor diye yorumladım.
hesabın var mı? giriş yap