• cambly yıllık abonelik yaptırıp 2 ay sonra vazgeçince paramı kuşa döndürüp iade edeceğini ve açık açık sen yiyemedin biz yeriz diyip kucakladığını bildirdi
    yıllık abonelik için 14750 ödedim dilediğinde iptal edebilrsin mottosuyla yola çıkmıslardı bende kandım tabi kurnazım ya aradan 2 ay geçti tek 1 derse girdim 30 dakikalık içimden gelmedi sürekli salladım ve aboneliği iptal etmek istedim önce app ten iptal ettiğimi sandım ordan edilmiyormus sonra bi şekilde mail vs ulaştım buda geçti ek ders teklif ettiler düiündüm ve en son istemiyorum dedim ve hamdibey bana 6500 teklif etti iptal edersen bunu alırsın dedi
    güzel iş dimi 2 -3 aylık abonelik sonunda paranın yarısından azını iade etmek
    neyse birileri bilgilensin bu aralar çok saçma paralar kaybettim bide cambly öpmüş çokmu der geçerim
  • cambly otomatik yenilemeyi kapatın, sistem bilgi verilmeden değişmiş! cambly uygulamasını yıllardır kullanıyorum ve memnundum. bu yıl cambly'nin eski üyelerine uyguladığı ödeme politikası ile ilgili ciddi sıkıntılar yaşadım. normalde cambly eski abonelerine aboneliğe devam etmelerini desteklemek için aboneliklerini her yıl geçen seneki aynı tutardan yeniliyorlardı. bu yıl ücret artışı hiç haber verilmeden önceki yıl ödediğim tutarın 3 katı kadar 17 000 tl civarı kredi kartımdan kesildi. kontak kurunca, iki haftalık ders (120 dakika'lik ders) hediye etmeyi önerdiler. bu durumu adil bulmuyorum, bilgilendirme yapılmalıydı. cambly otomatik yenilemeyi mutlaka kapatın. bir önceki yılın üç katını boşuna ödemeyin!
  • ben 2 yıl boyunca kullandım, şu an çalıştığım şirkette ekipteki tek türküm ve cambly sayesinde yaptım bunu. sonrasında bir blog yazısı yazdım, eğer cambly konusunda fikir sahibi olmak istiyorsanız bu yazdığım yazı en az 100 kişinin hayatını değiştirdi.

buyrun bu taraftan
  • cambly.com sitesinin kurumsal sözlük hesabının ismi.
    cambly
  • yabancı uzman öğretmenlerle ders yapmak çok iyi imkan.
  • hoca kalitesi bir çok benzer siteden çok daha iyi olan online ingilizce platformu.

şuradan üye olunca ücretsiz deneme dersi yapmak mümkün. kod olarak isterseniz büyük harflerle(bkz: wıllet1563)
  • (bkz: cambly.com)
  • büyüyüp biraz para kazanan her şey gibi cambly.com da kullanıcı memnuniyetini ve müşteri ilişkilerini umursamaz olmuş. bir sorununuz olduğunda konuyu anlamak için bile uğraşmadan otomatik bir cevap alıp geçiştiriliyorsunuz.

eskiden olduğu gibi yardım göremiyorsunuz. haberin olsun, sonra ah vah demeyin. o kadar para verip paranızla rezil olacağınıza direkt alternatiflerine yönelin.
  • derslerim hep gülerek geçiyor ve konuştuğum her hoca daha önce böyle gülerek ders işlemediklerini söylüyor.

velhasıl maalesef eğlenceli bir tipim orada da dilim durmuyor şaka yapıyorum ve derslerin yarısı gülmeyle geçtiğinden paralar kahkahaya gidiyor xddd

evet ben değilim zaten ielts'e girecek olan xdd

umarım komisyondakiler de şaka seviyordur xddd
  • burada eğitmen olarak çalışan birileri varsa bana ulaşabilir mi lütfen??
hesabın var mı? giriş yap