• eski trt calisani, yeni ressam. hemde iyi bi ressam.
  • iyi bir haberci idi*...pazar günleri bir tartışma programı sunardı...sonra kayboldu gitti...
  • su sıralar kanal b de program yapan televizyoncu
  • beyaz arkaları uzun saçlarıyla hatırladığım haberci. panorama diye bir programı, nefis bir ses tonu ve programının harika bir jenerik müziği vardı. bir de tuhaf bir şekilde yıllar önce kendisiyle yapılmış bir röportajdaki fotosunu hatırlıyorum. kocaman bir motosikletin üzerinde deri ceket+kovboy çizmeleriyle poz vermişti.
  • oglu var yagmur can.beysukent amerikan arabası insani aynı zamanda..
  • a haber kanalında hafta içi her gün 13.00 ve 17.00'de ajans isimli haber programı yapmaya başlamış eski televizyoncu. spor araba merakı vardı bi aralar. flash tv'de ve olay tv'de cüneyt canver ile program yapardı 16. yüzyılın ortalarında. flash tv'deyken iyiydiler de, olay tv'de bir keresinde diskçalara bir cd koyup bütün program konuşmadan dinlemişlerdi. napıyo yaw bunlar diye bakmış ve bu unutulmaz programı sonuna kadar anlamsızca izlemiştim. heralde televizyonla araları bozuldu, para falan kaldı içeride onun için protesto ediyolar diye düşünmüştüm. sebep can sıkıntısı da olabilirdi tabii...
  • (bkz: jean o'connor)
  • trt haber dairesi eski müdürü. tv dergisi adli haber programini hazirlar ve sunardi. ayni dönemde trt ekranlarinda mehmet ali birand 32.gün programiyla yurtdisi haberleriyle, hodri meydan programi ile ugur dündar yurtici siyaset ve yolsuzluk haberleriyle gündemdeydi. kendisi bu ikisine nazaran ücüncü yoldu. özel kanal furyasi ile solugu show tv de alip ardindan kanal 6 ya gecti.

trt nin diger unutulmaz haber programlarindan anadoludan görünüm ve perde arkasi kadar hatirlanmasa da tv dergisi sunucusu can okanar ak saclari, kendine has üslubu ve haber sunumundaki ses tonu ile cocuklugu seksenlerde gecenlerin hafizalara kazinmistir.
  • dana kadar bir eski amerikan muscle car kullanan enkırmen. komşum olur.
  • ses tonunu çok beğendiğim bir sunucu olmakla beraber, a haberde hükümet haberlerini sunmasını içime sindiremiyorum. eskiden öbür taraftaydı, biz balık hafızalı değiliz hatırlarız..

o da kanaldan memnun değil gibi ama, ekmek parası işte diyor herhalde..

ama işin en güzeli can abiyi büyük ekranda hd yayında izlemek.. o çatık kaşlar, sıkı dudaklar, dik omuzlar.. o ciddi yüz ifadesi.. süper ama abi hep alnın parlıyor, ışıkçılara söyle sen okurken biraz tepe spotları kıssınlar beya..
hesabın var mı? giriş yap