• (bkz: flamebait) *
    (bkz: trolling) *
  • jöle satışlarını derinden etkileyecek beyanat.
  • tam disari cikma asamasinda oldugum ve anneme bi miktar jole sordugum anda karsima cikan talihsiz aciklama.

- al yavrum
    - vazgectim anne, kilicimi getir bana.
  • "kafa jölelendikten sonra eller bol su ile yıkanırsa, kazanılabilir."

"ellerini yıkamayı reddenler ise vicdanı ile baş başa bırakılmalıdır."

denilmek istenen budur.
  • saçına jöle sürenlerle vicdani retçileri aynı kefeye koyan talihsiz açıklama.

jöle de sürerim, vicdani retçilere de kılım, nedir yani?
  • kesinlikle mantıklı bir önerme. savaş alanında kafaları parıl parıl parlayan askerler açık hedef olacaktır. geçtik jöle sürmeyi, kafa, yüz, el gibi açıktaki organlar is, kömür tozu, vs. ile kaplanmalıdır.
  • 3 numara saça jöle sürmeye uğraşan asker zaten hiçbir şey kazanamaz dedirten açıklama.
  • yakın tarihte çıkacak tukaş jöle sponsorluğunda söylenmiş bir laftır.
  • işgal altında olan bir devlette söylenseydi belki kâle alınabilecek bir söz olabilirdi. devrimizde bazı kişiler kendini en üst vatan millet savunucusu sanmakta. kendiden başka herkez bozulmuş, bir tek kendisi "türk" kalmış sanmakta. kendilerince bozulan bir şeylerin varlığı devleti çökertebileceğini bile düşünmekteler. bu başlıklı gazete yazısında geçen "gençler askere gitmek istemiyor" düşüncesi kısmen doğrudur ancak eğer birileri türk milletinin varlığına kast edecek veya sınırlarımızı işgale yeltenecek herhangi bir harekette en punk adam bile türk saydığınız çoğu türkten daha türk olacağına eminim.

saçla başla alakasını kuran şekilci insanların düşünce şekillerine bir an önce çeki düzen vermeleri gelecek için daha mantıklıdır kanımca. bir zamanlar her siyah entarili genci satanist diye kodese tıktıklarını gördüğümüz zamanlara dayanarak söylüyorum; jöle, düşman işgal silahı değildir. sakin olun.
  • çok yakında jöle sürmek günahmıdır sorusu ile zekeriya beyazı gündemimize getireceğini düşündüğüm açıklama.
hesabın var mı? giriş yap