• taklitleri iyi, şarkıları komik, sevimli bi komedyen arkadaş. lakin sanki bi şey eksik şovunda, ama ne olduğunu anlayamadım.
  • bana louis c.k.'yi anımsattı. bu iyi bir şey bence, çünkü ülkemizde bu tarz bir mizah anlayışı henüz gelişmiş değil.
  • dün akşam ankara route'da izledim tanışma fırsatım da oldu kendisiyle ve sahnedeyken de sahne dışında da aynı kişi kendisi bo burnham'ı sohbet ederken de taklit edecek hali yok dolayısıyla kimseyi taklit ettiğini düşünmediğim başarılı komedyen
  • videolarını izledikten sonra showuna gidebilmek için gugılda diyar diyar beni sörf ettiren komedyen. sanırım yakın zamanlarda bir gösterisi yok. umarım bu işte para yok diyip memur falan olmamıştır. ilk bulduğum etkinlikte ön sıradan yerimi alıcam.
  • esprilerini nereden bulduğunu tüm samimiyetiyle paylaşan komik insan: buradan

edit: link ölmüş, başka link bulamadım. neyse olay şöyleydi caner ünlü bir standupçı gibi bir röportaj veriyor cafe gibi bir yerde. sunucu soruyor "esprilerinizi nereden buluyorsunuz" diye. caner de "bulunuyor, her yerden bulunuyor ..." gibi bir şeyler söylerken elini yandaki bir saksının içine sokuyor ve saksından küçük bir not kağıdına yazılmış bir espri çıkıyor. "bakın bir tane buldum bile ..." diyor. anlatınca komik olmadı :/
  • mezunu oldugu bilgi universitesi`nin unesco kursusu acilisinda yaptigi gosteride kendisinden haberdar oldugumuz ve asiri guldugumuz genc. umarim yolu ve bahti acik olur. ulkenin boyle akilli komik genclere ihtiyaci var.
  • kendine has taklitleriyle (bitmiş damacana, odanın içinde uçan sinek, oda spreyi, nazi vb) insanları güldüren güzel insandır.

bu arala pek gösterisi olmuyor gibi. canlı izlemek umuduyla.

izleyin, izlettirin.
  • kendisi ile genelde cihangir civarında karşılaşmaktayız. her karşılaşmada yanında başka bir hanımefendi; sanıyorum ki yukarıda da örneklerini görebileceğimiz “adam aşırı sempatik” yaklaşımından kaynaklanıyor. zamanında bkm’de dinlemiştim, cihangir karşılaşmaları dışında pek iz bırakmadı.
  • öngörme engelli birey taklidi ile bence tarihin en iyi taklidini yapan komedyen.
  • sağlam bir çatlak. online ortamda severek izliyorum.
hesabın var mı? giriş yap