• bu akşam açık mikrofon ile bkm mutfak' ta yarım yarım yarmıştır.
  • sahnelerde, daha büyük işlerde görmek istediğimiz yetenekli komedyen. orijinal bir tarzı olduğunu düşünüyorum, bir saatlik stand-up gösterileri olsa hayatta kaçırmam.
  • kendisi çok komik gerçekten. bilerek saçmalayabilen, bazen bilmeden çok iyi toparlayabilen bir sahne personası var. bunun üstüne bir de müzikli komedi yapmaya başladı, iyice cila oldu. tarzı çok hoş ve orijinal.

daha önce gitarla sahneye çıkan görmüştüm ama genelde "işte geçen sıçtım da bokum lacivertti" gibi sığ sığ şeyler oluyor. caner omur çok güzel konulara değiniyor, din ırk vs. gibi. kafa açıyor yani. internette bulamadım ama bakireler diye bir şarkısı var. bir yerde kısmet şov olsun açık mikrofon olsun ismini görürseniz mutlaka izlemeye gidin.
  • esprilerini nereden bulduğunu tüm samimiyetiyle paylaşan komik insan: buradan

edit: link ölmüş, başka link bulamadım. neyse olay şöyleydi caner ünlü bir standupçı gibi bir röportaj veriyor cafe gibi bir yerde. sunucu soruyor "esprilerinizi nereden buluyorsunuz" diye. caner de "bulunuyor, her yerden bulunuyor ..." gibi bir şeyler söylerken elini yandaki bir saksının içine sokuyor ve saksından küçük bir not kağıdına yazılmış bir espri çıkıyor. "bakın bir tane buldum bile ..." diyor. anlatınca komik olmadı :/
  • kaç gündür olur olmadık yerde karşıma çıkıyor. komiklikçiymiş meğersem.
  • bana louis c.k.'yi anımsattı. bu iyi bir şey bence, çünkü ülkemizde bu tarz bir mizah anlayışı henüz gelişmiş değil.
  • (bkz: güldürmedi)
  • yeni keşfettiğim ve -biliyorum illa birine benzetmek zorunda değilim ama- simon amstell vari komik bir insan.
  • her sahneye çıkışında "aha bu kez sıçtı, güldüremeyecek" dedikten 3 saniye sonra her seferinde benim de aralarında bulunduğum 150 kişiyi aygır gibi kişnetebilen bir arkadaşmış. umarım çok daha fazla insanı güldürür, ihtiyacımız var malum.
  • videolarını izledikten sonra showuna gidebilmek için gugılda diyar diyar beni sörf ettiren komedyen. sanırım yakın zamanlarda bir gösterisi yok. umarım bu işte para yok diyip memur falan olmamıştır. ilk bulduğum etkinlikte ön sıradan yerimi alıcam.
hesabın var mı? giriş yap