• bazen canımızı sıkan, aklımızı kurcalayan, kafamıza takılan bir şey olur. buna canımız sıkılır. ama kötü şansımız yüzünden o anda bunun farkında olmayan neşeli bir arkadaş veya arkadaş grubunun yanındayızdır. neşesini kaçırmayayım kimsenin diyerek anlatmazsın da ama o anlarda o can sıkıntısı veren şey kafanda gezinmeye devam eder. bir an önce oradan ayrılıp bu işi çözmeye ya da düşünmeye çalışacağın bir yere gitmek istersin. bazı zaman o arkadaş veya arkadaşlarından biri durumunu fark eder. ama insan yine de derdini açmak istemeyebilir. çünkü bu can sıkıntısının nedeni acı dolu bir hatıra, ne bileyim ertesi gün yapılacak bir sınava çalışmamanın sonucu bile olabilir. dolayısıyla zoraki gülümseyişlere devam edilir.
  • içiniz gülmüyorsa bi boka yaramayandır.
  • kibar insan turnusolü
  • eğer karşınızda gözünüzün içine bakan, sizi rol modeli olarak benimsemiş bir grup çocuk varsa yapmaktan gocunmayacağınızdır.
  • güldüğünde gözlerinin içi gülen insanlarda bir b.ka yaramayan eylem.

numara yapayım derken küçük emrah olursunuz.
  • tiyatrocu olmaktır
  • 30'a geliyorum hala beceremiyorum ya
  • dünyanın en zor durumu
  • can acıtan, karşı tarafı da mutlu etmediğin gibi canının sıkkın olmadığına inandırtmaya çalıştığın samimiyetsizlikler silsilesi.
  • seni iyi gördüm dedi geçenlerde sevdiğim bir ağabeyim. demek ki iyi rol yapabiliyorum dedim. canım yanarken bile dışarıya belli etmiyorum. sanırım bu konuda profesyonel oldum. insanın yaşadıkları bu hale getiriyor. zor değil.
hesabın var mı? giriş yap