• son 4 seferde icinden jelatinimsi bisi ciktigindan beri kose bucak kacarim..
  • bu adamlar ilk ciktiginda oyle bir hava estiydi ki, oyle bir "luks tuketim" araci gibi gosterildiydi ki, alinca havali hissediyordun kendini.

hayatimda ictigim en dandik portakal ve seftali suyunun ureticisidir. zaten daha da almadim.
  • dimesin yanına yaklaşamayan iğrenç meyve suyu üreticisi.
  • kayısılı meyve sularının içinde elma suyu da barındıran şirket. sen bi normal kayısılı meyve suyu yap, sonra hobi olarak yine barındır. ne bu kardeşim, içilmiyor yeminle.
  • kaliteli olarak algılanması bünyesinde bulunduğu devasa grubun, devasa reklam bütçesinden kaynaklanmaktadır.

meyve suları meyvesiz, bol bol yapay aromalı, koruyuculudur.
  • halkın içtiği markalar içinde meyve oranı düşük olmasına rağmen pahalıya satış yapan coca cola company'e ait bir meyve suyu firması.

türk halkıyla resmen dalga geçmekte. sattığı teneke kutu vişne sularının meyve oranı %13. rakiplerinden biri olan pepsico'ya ait tropicano'nun vişne suyu ise %35 meyve oranına sahip. bu lezzete de çok yansıyor tropicano vişne suyu cappy vişneden çok daha lezzetli. fiyatları ise hemen hemen aynı hatta tropicano biraz daha düşük fiyatlı. ikisi de amerikan markası ama cappy çok erken silmiş defterden türk halkını. hem zam yapıp hem kaliteyi düşürmüş.
  • limonatası dixi tadında olan meyve suyu markası.
  • türkiye ayağındaki reklam ve tanıtım işlerini kimin yürüttüğünü ciddi ciddi düşündüğüm marka. 3-c sınıfındaki emrecan mı yoksa 4-a'dan merve mi?

https://www.facebook.com/…1&relevant_count=1&ref=nf
  • çevirmeli kapağın ilk açılması sırasında içindeki ters vidali plastik bir deliciyle kutunun folyosunu yırttığı şişeyi beğenmeyenler çıkmış, ses çıkarıyor deyü.

o folyo ve o folyoyu delen kapak olmayaydı, sen o meyve suyunu 1 ay dolapta nah saklardın. stoklanmamasından kaynaklı artan maliyetle de meyve suyunun şişesini 10 liraya içerdin.

adamlar sanki sırf ses yapsın diye koymuşlar o kapağı, tekerleğe pet şişe sıkıştırıp motor sesi çıkartan bisikletli çocuk misali.
hesabın var mı? giriş yap