• rakidan sonra milli icecegimiz haline gelmis veya getirilmis bu icecegi sevmeyen, orgazmik bulmayan bireylerdir. bendenizin de dahil oldugu bu topluluga cesitli iskenceler ve yaptirimlar uygulanmaktadir.
    -cay soyleyeyim mi?
    -sagol ben cay icmem, sevmiyorum.
    -aaaa cay sevilmez mi? ben sabah 5 bardak icmezsem kendime gelemem.
    -ben o isi kafeinle yapmayi tercih ediyorum.
    -adacayi? papatya cayi?
    -yok kardesim istemem.
    ayrica (bkz: patlican yiyemeyen insanlar/2)
  • bu insanlara genellikle uzaydan gelmi$ muamelesi yapilir...
    -sen niye icmiyosun cay?
    -bilmem, sevmem ben pek...
    -neaahh? cay sevilmez mi? manyak misin sen? piskopat misin?
    -...kesecem ulan bi gun hepinizi kitir kitir o olacak...
    -ha? ne? koyuyorum bak...
    -öehh...koy...koy anasini satayim da kurtulayim...
  • bazisi uzun sure baba mezalimi altinda kivranmis bitap dusmustur
    "oglum sen cay icmediginden bu kadar gerzeksin" gibisinden yikici elestirilerin hedefi olmustur.sanki cocuk gicikligina cay ismemektedir, sanki bir insani cay a ozendirmek icin kurulacak en motive cumle budur.
    akabinde cocuk yikicinin yakicinin aga babasi olursa cocuga diil, babaya kizilmalidir.
  • (bkz: bork)
  • rize ve dolaylarina yapilan bir geziden sonra bunun nedeninin diger bolge insanlarinin çay demlemeyi bilmediğini öğrenen insanlar
  • her firsatta cay demlemeye* meyilli, vapurda , cay bahcelerinde* ,ayakustu her yerde cay caay diye gozleri donen ki$iler tarafindan 'agzinin tadini bilmiyosun sen' $eklinde suclamalara maruz birakilan ki$ilerdir.

cay sevmeyenler derneginin biran once kurulup bu ki$lerin korumaya alinmalarini talep etmekteyim.
  • caydan hazzedilmemesi sebebi zaman zaman tad itibariyle degil de cayin turk orf ve adetlerine uygun bir sekilde ince belli bardak icinde sunulmasidir. bardagin o ince beli kot pantolon uzeri can simidi yapmis veyahut da ince belinin altina yillar yili degirmen mahiyetinde kalca*biriktirmis ev kizlarina* pazartesi baslayacaklari isvec rejimini hatirlatir, ki caydan da bardaktan da tiskinmelerine* neden olur.
hesabın var mı? giriş yap