• devletten aldığı maaşla, devlet kurumunda mesai saati içinde işini yapmayan devlet memurunu savunan var.
    bu ülkede yapılan en kolay şey akıl vermek anasını satayım. hastaneye götürseymiş, ambülans *çağırsaymış... adam işini yapmamış, hastayı kovmuş hala savunabiliyorsunuz.
  • bu durumu ateşi varsa acile git o zaman diye savunan embesiller oldukça bu millet adam olmaz kardeşim.
    yılbaşı öncesi cuma günü gittiğim sağlık ocağında doktor mesai saati başlayalı 40 dk olmasına rağmen gelmemişti.onun yüzünden kendi mesaime geç kaldım.geldiğinde alay eder gibi pişkin pişkin anlattığı bahanesini öğrendim.pazara gitmiş...yılbaşı yaklaştığı için uzun sürmüş biraz...lütfettiniz,sizi pazardan alıkoyduğum için özür dilerim deyince bi nebze olsun utandı.ateşi varsa acile git diyen embesiller oldukça,bu personel takar asma kilidi kapıya,esnaf gibi açar istediği saatte canı sıkıldıkça da kapatır gider.sizin gibisine zaten böylesi müstahak.
  • acil veya değil oraya giden her hastaya mesai saatleri içerisinde bakmak zorunda olan eskilerin sağlık ocağı.

madem kutlama yapacaksın o zaman öğle arasında yap. hem 1 saat ara ver hemde ara bitince kutlama için hasta kabul etme.

22dkda tabiki ölmeyecek ateşi olan çocuk. hatta önümüzdeki 1 hafta yine ölmeyecek çok değişik bir durum yoksa. 1 hafta gelmesinler amk o zaman. acile gitsin derdi olan...

suriyeli şeklinde bir parantez'e girmiyorum hiç. onu sorumluları düşünsün..
  • rezalettir ve bu ve benzeri durumlar bir çok devlet kurumunda yaşanmaktadır. üstte acile gitsin, ambulans çağırsın diyen yazar arkadaşa soruyorum. hırsızın hiç mi suçu yok?

mesai saatinde kutlama yapıldığı için hastaları acile ya da hastaneye yönledireceksek kapatalım sağlık ocaklarını, millet kıraathanelerine çevirelim akşama kadar kutlasınlar.
  • biri demiş ki acile götür ateşliyse çocuğun. en yakın hastane okmeydanında gitmeye kalksa 1 saatte gidemez. kağıthane devlet hastanesinde çocuk avil yok bakmıyorlar. bahsi geçen ilçe zaten hepten çiftlik. rezalet gibi rezalettir.
  • güzel rezalet. yazarın hiç tartışmaya girmeyerek haklarına sahip çıkması ve "ama ben sizin götünüzden kan almayı iyi bilirim" tavırları da hoşuma gitti.

büyük veya küçük önemli değil, hakkımızı bu şekilde aramalıyız. arkadaş, yaptığı şikayetin sonuç vermeyeceğini düşünüyor ama resmi kayıtlara geçmesi bile çok önemli...
  • bu bahsedilen olay eminim bir cok aile saglik merkezinde yasaniyor.
    bundan hic suphem yok.

su zamana kadar sabahlari sucuklu yumurta kokulariyla bezenmis saglik merkezlerinde mesailerine gec baslayan personelmi gormedik? eminim denk gelmissinizdir.
    gevsek ve aylaklar.

sirf bu yuzden personelle olay yasamamak icin baska bir aile saglik merkezine kaydimi tasidim. he orasida cok cok farkli degil, bir tik daha iyi. en azindan doktorum ve gorevli ebe daha ilgili ve guleryuzlu.

sonrasinda ogrendimki eski yerdeki doktoru bir kac olaydan dolayi oradan uzaklastirmislar.

konuya donersek saglik bakanligi keske bu durumlari denetleyebilse ve yaptirim uygulasa. insanlar hakettigi hizmeti gormek istiyor. insanlar cok umursamaz malesef..
  • (bkz: çeliktepe cengizhan lisesi)

(bkz: umut sarıkaya)

doğma büyüme bir çeliktepe'li olarak vereceğim bakınızlar bu kadar.
  • adamdaki keyfe bak lan.herife aş vermişiz,iş vermişiz.adam keyfe keder iş yapıyor.bi de yetmiyor vatandaşa saygı duymuyor git şikayet et diyor.ahaaha.

komedi gibi ülke.rezalet gibi rezalettir net.
  • sağlık ocağından bildiriyorum bugünde henüz mesaiye başlamadılar insanlar bekliyor kapıda.

https://eksiup.com/p/q9322255g3a4
hesabın var mı? giriş yap