• renkli çorapları, ortadan mıknatıslı gözlükleri, şık giyimi, fransız aksanlı ingilizcesiyle karizma timsali çapkın doktor.
  • bir komik adam. ab'ye girmenin turkiye'nin tek kurtulusu olduguna kesinlikle kani. avrupa yaparsa dogru yapar diye dusunuyor. ote yandan, ergenekon'un iktidarin elinde nasil bir aygit haline donustugune avrupa bile uyanirken, ulan ispanya'da benzer bir surec oldugunda nasil destek vermisti avrupalilar, simdi niye vermiyorsunuz diyor. bir kac usul hatasi olabilir, onemli olan askeri vesayetin ortadan kalkmasi tekerlemesine oldukca hakim.
  • kuzey afrika'daki halk ayaklanmalarını "ortadoğu ülkeleri birer küresel aktöre dönüşüyorlar" sözleriyle yorumlamış.

http://mostar.com.tr/detay.aspx?yaziid=740&sayi=35
  • bıyıkları, favorileri,tepesinden seyrelmiş ince telli saçlarıyla tam tamına turgut uyar'a benzemektedir. bilemiyorum belki de kendini üstada benzetmektedir, boşuna değil o şairane giyim tarzı.
  • açık radyo'da nereye doğru programında kürt sorununun anadilde eğitim, federal yapı ve vatandaşlık kavramının değişmesi ile çözülebileceğinden bahseden kişi.
  • burhan ayeri'nin bugünkü yazisinda iddia ettikleri eger dogru ise bayagi büyük ayip etmis olan. programi izlemedim, buldurana hürmet gösteririm.

"yorumcular kabak karpuz gibi seçilmişti. ortaya saçtıklarını yutabilenlere helal olsun. özellikle gazeteci bayan ile akademisyen zatı izledikçe, tüylerimiz diken diken oldu. türkiye'yi bu kadar aşağılama hakkını bunlara kim veriyor? ulusal bir kanalda vatan ve millet sevgisine saldırma hakkını nereden buluyorlar? ülkemizi makedonya'dan gelen türkler ile balkanlar'dan göç eden boşnaklar mahvetmiş de, bizim haberimiz yokmuş. zaten mah'ı da mit'i de bunlar kurmuş. senin soyun sopun nereye dayanıyor cengiz aktar? cevap bekliyoruz."

http://www.aksam.com.tr/…izim-sarkozyler-5298y.html
  • tipi, 70'lerden kalma italyan jönlerini anımsatan yakışıklı ve değerli bir abimiz. ab konusundaki bilgi birikimi, insanı kendine hayran bırakan empati yeteneği ve hoş görüsüyle, sanki buralara ait olamayacak kadar "batılı" gibi duran aydınlık bir insan. demokrat kişiliği, suretinden de yakışıklı...
  • on numara aydın.
  • gezi parkı direnişiyle ilgili gözünü kaybetmiş insanları önemseyen, belediye otobüslerinin yanmasından daha çok önem veren, yani "insanı" koruyan örnek bir insan.
hesabın var mı? giriş yap