• istanbul'da yaşadığı ve beşinci boyutta oynadığı zamanlarda meyhanede içerken garsonlar kendisine "salih abi" diye hitap edermiş.

ilginç ülke vesselam.
  • 1 mayıs günü sine-sen korteji ile meydana beraber gittiğimiz zat. harbiye civarında sigara içerken aramızda geçen diyalog aynen şöyle:

+ abi, sigara içiyorsunuz, biz şakirtlere kötü örnek oluyorsunuz!
    - hahahahahahahahahahahahah ne şakirti lan hahahaha olum ne şakirti hahahahah.
  • anlatılan senin hikayendir adlı oyununu izleyip performansına hayran olduğum tiyatrocu. doğrusu samanyolu geçmişinden ötürü biraz önyargıyla gittim ama umduğumdan fazlasını buldum. sanat güzel şey! hele eğitimli olmak çok daha güzel şey. sesini güzel kullanıyor, sahneye hakim, enstrümanlar çalıyor vs.
  • beşinci boyut dizisinde salih rolünü canlandıran oyuncu.

kimi zaman bir asker, kimi zaman bir öğretmen, kimi
    zaman bir itfaiyeci ve kimi zaman da bir avukatolarak karşımıza çıkmaktadır.
  • samanyolu tecrübesi tamamen hayatını devam ettirebilmek adına alınmış bir karardır. geçmişi samanyolu tv anlayışıyla taban tabana zıt bir adamdır.
  • hakkında üç beş kelam edeyim dedim, hangi birisini yazacağımı bilemedim. tiyatroya ve sanata verdiği bu kadar emek ve zamandan sonra, salt samanyolu kanalının, beşinci boyut dizisinin salih kişisi olarak tanınması çok acı.

http://tr.wikipedia.org/wiki/cengiz_toraman
  • erzurum devlet tiyatrosu'nda bu yıl oldukça iyi bir performans sergiliyor. seyirci ile arasında bir uyum da oluşmuş gibi.
  • chow yun-fat ile beşinci boyut arasındaki bağdır.
  • trt4 te gördüm kendisini. yıllar önceki çekim, belki ben hayatta yoktum çekildiğinde. dedim ki bu adamı tanıyorum ben.
    beşinci boyut da hayatıma sızmış, simaları tanıdık hale getirmiş. bilinçaltıma yerleşmiş bir ayrıntı işte. bu yerleşime şaşırdım.

bir de, o görüntülerde şu anki haliyle aynı kendisi. yaşlanmayan bi bünyeymiş, ya da elli yaşında ama çaktırmıyor.
    helal olsun diyoruz. helal ediyoruz bilinçaltımızı*
  • fazla clark ceken besinci boyut oyuncusu.
hesabın var mı? giriş yap