aynı isimde "cenk tosun (sözlük yazarı)" başlığı da var
  • epl kariyerine çok kötü bir giriş yapmış futbolcu.

bundan yaklaşık bir ay önce big sam’in niasse’yi kastederek, artık maçlara bir direkle çıkmayı planlıyorum, dediği yazılıp çizilmişti. belki tabloid gazetelerin bir uydurmasıydı ama eğer böyle bir söylem varsa ve iki maç sonunda tekrar iş niasse’ye döndüyse vah ki ne vah.
  • leicester maçında 10 dk bile süre alamayan topçu. noluyo amk?

edit: tutunamayacak gibi evertonda.hocası oyuna bile almadı. yazık oldu.
  • koluna tükürmeyeydi iyiydi. bir an evvel kendisine gelmesini umduğum futbolcu.
  • everton'a transferi arefesinde ismini hatırlayamadığım bir programda "cenk tosun bu sezon premier ligde kaç gol atar?" diye bir anket yapmışlardı. 10-12 gol atar şıkkı en yüksek çıkmıştı. baya gülmüştüm.

adam her maç 5 gol 6 gol atsın istiyorsunuz anlıyorum da premier lig lan bu. henüz 3. maçında yedek oturdu diye milli yas ilan edilecek. az sabredin. bu sene alışsın, seneye allah kerim.
  • yaaw senol güneş dünya kadar şans tanıdı negredoyu kazanmak için ama olmadı, allerdyce 3. maçında oynatmadı, hangisi doğrusunu yaptı anlamadım şimdi
  • büyük ihtimalle önümüzdeki maç ilk 11 başlayacağı için niasse'nin yerine girmedi, hocası takımın üçüncü santraforunu da on beş dakika civarı oynattı. cenk'i aldılar diye 8-5 mi çalıştıracaklar mk .
  • takımımın 20 küsür milyon euroya sattığı futbolcu.

biz kazanacağımızı kazandık renkli arkadaşlar. artık bundan sonra başarılı olup olmaması kendine ve şansına bağlı biraz. lütfen artık beşiktaş’ı dahil etmeyiniz.

hadi şimdi nagatomo ya da eljif elmas başlığına.

(bkz: yallah)
  • eleman tersine evrim geçirdi. ikinci maçında ayağında çıkan bir tane hayırlı top yok ki üçüncü maç dakika alsın. inşallah heyecanını atlatır.
  • kendine tukurmesi ile guldurmustur.*

https://mobile.twitter.com/…818576005238789/video/1
  • 31 ocak 2018 everton leicester maçı nda oynamaması büyük talihsizlik olan yetenekli topçu. cenki birazcık tanıdıysam bu maçta 90 dk oynasa en az bir golü vardı. leicester kupa maçı yorgunu olduğundan mıdır bilinmez defansta öyle açıklar verdi ki tam cenkin sevdiği pozisyonlardı. yazık oldu.
hesabın var mı? giriş yap