• bu devran da döner elbet dedirten rezalettir.
  • türkiye cumhuriyeti devleti ile hükümetler birbirine karıştırılmamalıdır. ne yazık ki başkanlık sisteminin ülkemizi getirdiği durum bu işte.
  • (bkz: tutmayın küçük enişteyi)

önce katledilen ormanların hesabını vermesi gereken bakanlık.
  • her gün cebimden para verdiğim, içtiğim suya bile ortak olan, yediğim yemekte "bana da ısmarlasana" dedirten vergiler sunan ve bunlarla ayakta kalabilen kurumlardan birinin benim düşüncelerime saldırması ve devre dışı bırakmasıdır.
  • hükümet bu kadar gaz çıkardığına göre sıçması yakındır.
  • gram şaşırmadım. tekel bir devletteyiz her muhalefetin anasını avradını zihniyeti olduğu aşikar
  • doğru rt yanlış hesap.
  • yapan kişi bulunup cezalandırılmalıdır.
  • allah belanızı versin sizin gibi kurumun. anayasa bağlı olarak hareket etmesi gereken bir kurumun, tüzel kişiliğini unutup tek adam rejiminden aldığı talimat ve güçle halkın iradesiyle yönetimi elinde bulunduran meşru bir belediye başkanı hakkında iftira niteliğinde davranması anayasal suçtur. normal demokratik hukuk devletlerinde yasalar işletilerek sorumlular cezalandırılır; ancak biliyoruz ki retweet edenler ödüllendirilecek. kokan haliç'ten daha beter kokar bir zihniyetiniz var. o pis zihniyetinizi ekrem imamoğlu'nu size rağmen başa getiren halk iradesi, sizi istanbul'dan silip süpürdüğü gibi gene temizlemesini bilir.
  • devlet terbiyesinden nasibini almamış terbiyesizlerin yaptığı bir başka skandal olay. kökünüz kurusun inşallah.
hesabın var mı? giriş yap