• dünyadan bihaber yaşayan zavallıları şaşırtacak olay; aklınızı sevsinler.

bir istihbarat örgütünün kendi ülkesinin menfaatleri için silah sevkiyatı yapmasından ve bu eylemi gizli gerçekleştirmesinden daha normal ne olabilir?
  • suriye iç savaşına taraf olup, kafa kesen teröristlere silah göndermenin ülkemize menfaati ne onu da bir söyler misiniz?
  • lahey uluslararası savaş suçları mahkemesinde yargılanmalarını gerektirir.
  • şaşırtmamıştır.
    papatya mı taşıyacaklardı?
  • salak olmadıklarından kimsenin elinde kanıt yoktur.

hele ki devletimin baş düşmanı dediklerine asla yakalanmazlar. bu sebeple bilirsin ama ispatlayamazsın.
  • ankara'dan gabara, silah taşınıyorsa gayet normaldir. washington toronto arası taşınıyorsa gene normaldir. ama ankara suriye arası taşınıyorsa! dur lan kime ne anlatıyoruz.
  • bunlar türkmenlere yardım götüren tırlardır.

inanmadın değil mi.yargılanacağınızı anlayınca olayı olayı kabul edip normalleştirme çabalarına girmişsiniz. "ama onlarda yapıyor rerörö..."

yemin ediyorum kimse sizin kadar ustaca deformasyon yapamaz.
  • ambulansların gaz fişeği taşıdığını görüp şaşırmamış insanların, şaşırmaması gereken sıradan bir hadisedir.
  • klasik akp savunma taktiği. başka bir ülke ile benzerlik yakalayıp işin içinden sıyrılma taktiği.

dikkat ediyorum, bunlar ne olsa "ama şu ülkede şöyle, ingiltere'de de maden çöktü, papa'nın da uçağı var, cia de silah taşıyor vs..." gibisinden savunmaya geçiyor. mantıklı açıklama yok, benzetmeyle yırtayım kafası.

az dana ıkının, oldu olacak. haydi rast gele.
  • orospu çocukluğunda (bkz: limit sizsiniz)
hesabın var mı? giriş yap