• toplanıp bir dernek kursak mı?
  • seveceğim erkektir.

sen gel, kedinin sahibine fare ölüsü getirmesi gibi, çiçek getir. ölü çiçek.
    alır kafasında parçalarım. katil derim, çığlık atarım.

çiçek getirecekse, saksıda getirsin ve sulayıversin düzenli bir zahmet. ben yapamıyorum.

ayrıca, madem illa ki bir şey getirmek istiyor. meyve getirsin. ben soyarım, yediririm. valla bak.

zaten bir kese kağıdı dolusu, yenidünya (muşmula değil bak, yenidünya) getirenle evlenmeye yemin içtim. yenidünya getirsin. 1/5ini veririm kendisine.
  • 3 vakte posta yiyecek sevgili demektir.
  • sevgilisi çiçek istemiyordur. istiyorsa alınır çünkü sırf gülen yüzünü görmek için.

ben delikanlıyım delikanlı adam çiçek almaz tavrı varsa da tüküreyim ben onun sevgisine de delikanlılığına da.
  • sevgilim olduğu zamanlarda büründüğüm model. hatta o kadar yüzsüzleşmiştim ki kız 1 sene başımın etini yemişti "çiçek al bana" diye. sonucunda aldım mı? hayır :(
  • cicek alinca sorun kalmayacaksa hergun bir tane alabilirim, ama oyle olmuyor iste.
  • en asil duyguların insanıdır. çicek almaz, çiceklere götürür. bir canlıyı mutlu etmek için diğer canlıyı öldürmez.
  • evlenince de karısına almaz bu sevgili. misal tanışma yıldönümleri geçer almaz, evlilik yıl dönümleri geçer kutlamayı, özel bir şey yapmayı bırak çiçek almaz, çocuğu olacağını öğrenir almaz, tek değil ikiz olacağını öğrenir almaz, muhtemelen doğum yaptığında da almayacaktır.
    kimsenin de "aman sevgilim, kocam bana çiçek almıyor" diyip kendisini yemiyordur karalar bağlamıyordur tabi ki ama insan çevresindekilere bakıp bir tek kendisine çiçek alınmadığını görünce içi cız ediyor.
  • ben,
    almadım,
    ona çiçek de yolladılar, çikolata da.

sonuç; gitti.

çiçek alıp almama ölçütse sevgime, sikeyim öyle ölçütü. kendimce ihtiyaçlarını, sevdiği şeyleri almaya çalıştım. ama çiçek almadım.

sonuç; gitti.
  • çiçek yerine daha küçük, cepte taşınabilecek hediyeler (pırlanta kolye, yüzük, bileklik vs) tercih ediyor olabilir.
    elinde çiçekle dolaşmaktan utanıyor olabilir.
    olabilemez mi? olabilir. olsa keşke..
hesabın var mı? giriş yap