• kafası çalışanlar için arada yağlı kağıt olmayanları da vardır,
    akıllı uslu olanların yüksek bi başarı yüzdesiyle kullanabildiğine bizzat tanık oldum, evet
  • bir dünya nimeti. özellikle bir tarafını yapıştırırken öbür tarafın pre-izole edilmiş haliyle ele göze bulaşmayış estetiğine, dizayn şahaneliğine hastayım duacıyım dualistim.
  • dolgun malzemeli, özellikle 3m marka olanları, duvara rafları montajlama işleminde sizi ahşabı delmek ve gereksiz vida cıkıntısı türetmekten kurtarır. şöyke ki: raf ayakları(her ne deniyorsa artık, le biçimli metal parçaları) duvara matkap vasıtası ile açılan deliklerden tutturulduktan sorna açıktan kalan üst yüzeyi bu bant ile kaplanır. sonra raf vazifesi görecek ahşap levha üzerine itina ile yerleştirilir. aha oldu sana cillop gibin. üzerine anabritanica koysanız banamısın demez.
  • sokakta ansizin sticker imal edip saldiriya gecmek icin ise yarayan iki yuzeyi yapiskanli bant.
  • günümüzde 20kg'dan, 50kg'a kadar yük taşıyan; renkli varyasyonlarının bulunabileceği bant türü.
    yapıştırmadan önce çok iyi hesaplamak gerekiyor, zira sıvayı rahatlıkla kaldırabiliyorlar!
  • aylardır aklımda tutmaya çalıştıktan sonra bugün hatırlayıp aldığım ve şu an cebimde olan alet. markası da buffalo. 2.50 ytl.
  • poster yapıştırmak için de kullanılır. elinizde yoksa tek taraflı bantı yapışkan yüzeyleri dışa gelicek şekilde katlayın öyle kullanın.
  • eski sevgiliyle yeni sevgili arasında kalan insanı hatırlatıyor bana. ilk yapıştığı şeyi daha sıkı, son yapıştığı şeyi ise daha tutkulu tutuyor. eski yapıştığı şeyden söktüğünüz zaman fazla iz kalıyor, son yapıştığı şeyden söktüğünüz zaman pek iz kalmıyor.

sevmiyorum böyle arada kalan şeyleri. iki tarafı tutacağım derken, her ikisini de tam anlamıyla tutamıyor. yarım yamalak tutacağına hiç tutmasın.
  • her seferinde önce iki tarafını da söküp, sonra poster vs. yerine baş parmağımla işaret parmağımı bantlamama sebep olan işlevsiz zımbırtı.
  • benim ayna parcalarimdan birini inatla duvarda tutmayan bant cesidi. daha once citir citir duvardan ayrilma sesine uyanarak gozlerimi koca bi sangirtiyla acmis ve sabahin besinde tuzla buz olmus ayna parcalari temizlemistim.

bu gece yine ayni catir cutur sesle uyandim, yine dustu ama allahtan kirilmadi. demek ki tutmayinca tutmuyor ama benim gece gece boyle uyanmaktan yakinda elim ayagim tutmayacak. odum bokuma karisiyo her seferinde! sakinlesene kadar uyku haram simdi...
hesabın var mı? giriş yap