• mustafa kemal mah. bulunan cigerci. emek'te bulunan cigerci bahattin'in bir subesi. hizmet, fiyat ve performans cok iyi.
  • kalabalık olmaması öyle güzel bir artı ki, lezzetli olmasını bile geçecek kadar önemli. apo'da sıra beklemek nedir ya.. boşa yormuşuz kendimizi.
  • aslında `3 şubat 2018 hayatın anlamını ciğerci hamza'da bulmam` olarak başlık açmak isterdim ama evet "let the linç begin" kültüründen çok korkuyorum.

ama yine de var böyle bir şey.

servisi, lezzeti, ortamı, meze bolluğu, ciğerinin tadı çok başarılı olan mustafa kemal'de bulunan ciğerci.
  • etin lezzetiyle ayrı mezelerinin lezzetiyle apayrı beni benden alan ciğerci. çok yakında yeni şubesi yozgat mezkezde açılacakmış.
  • zincir ciğerci. fsm bulvarı'ndaki emek'tekinden daha lezzetli şiş yapıp müşterileriyle ilgilenirken emek'teki garnitürlerinin tazeliği ile istikrar abidesidir.
  • sevgili takım arkadaşlarımın beni ankara'da misafir ettikleri mekan.

yakınlarında aracınızı herhangi bir ücret ödemeden bırakabileceğiniz otopark da var.

iftar vaktiydi. mekan hınca hınç doluydu. yine de çorba sıcak, ciğer ve kuzu şiş çok güzeldi. afiyet olsun bize.

fiyat-performans açısından bir şey diyemem; zira, gençler benim hesabı ödediler. keselerine bereket.
hesabın var mı? giriş yap