• adının ne sikime cimbom old boys olduğunu bir türlü anlayamadığım meşhur youtube videosu. mekan mecidiyeköy, büyük ihtimal kadıköy şükrü saracoğlu stadı'ndaki bir fenerbahçe derbisinden önce trt3 kanalında yapılmış röportaj. efendim iki galatasaraylı taraftar konuşuyor. lafı uzatmadan linkini vereyim:

http://www.youtube.com/watch?v=mcc_gsgoass

edit: 007 james bond diyor ki mekan kadıköy'müş.
    edit2: baldur diyor ki, e arkada mecidiyeköy yazıyor?
  • tam çözümlemesi şu şekilde:

"takımımızı gönülden seviyoruz, gönülden destekliyoruz. canımızı bile veririz! biz aşığız, aşkın da tarifi yoktur."

"futbolun holiganlığını en baba yapan da galatasaray taraftarıdır. bunu da bildiklerinden, yok işte kadıköy'e gelemezler. al buraları görüyosun herkes galatasaray'dan. bunu iyi bilsinler. kendilerini, ayaklarını denk alsınlar yani akıllı olsunlar yani. he, he, el elden üstündür yani. bin galatasaraylı bence on bin fenerliyi yok eder yani."
  • bu videoda ki 2. arkadaş aslında kgb imalatı rus ajanıdır. soğuk savaş döneminde türkiye cumhuriyetini yok etmek için sovyet mühendisler tarafından modern tıbbın fiziğin ve nü sanatının tüm imkanları seferber edilerek çernobil nükleer santralinde üretildi. sovyet bandıralı bir kuru yük gemisiyle gizlice sinop limanına bırakıldı. sonrasında çernobil santrali patladı, sscb çöktü komünizm yıkıldı. onu da unuttular. işsiz kaldı , gitti hooligan oldu..

fiziksel ve ruhsal özellikleri
    ırk : beyaz caucasian
    boy: 1.72 m.
    kilo: 57 kg.
    yakın dövüş, psikolojik harb ve pişpirik oynama konularında eğitimli. alt çene kemiği ısırma halinde 3 tona kadar basınç uyguluyor. tek başına sessiz sakin uyumlu, 100 kişi içinde etkili, 1000 kişiyle öldürücü..
  • 2 mart 2011 galatasaray gaziantepspor maçı'nda tribünde asılı duran pankartlarıyla içimi ürperten oluşum. sabah sabah aklıma geldi bir kat daha ürperdim.
  • türk yapımı terminatörler. tasarımlarında estetikten yoksunluk var. türk mühendisler additional skill olarak "gider yapma" fonksiyonu da eklemiş. terminatör diyorum zira bunların insana benzer pek yanı yok. birkaç yıldır kadıköye deplasmana gidiyorum ama bu tarz bir şey hiçbir zaman görmedim.
  • fantastik insanların oldugu video. o degil de arkadaki müzik ne yahu? trt yi takdir ettim şahsen gerilimi iyi ayarlamışlar.
  • röportaj bir fenerbahçe deplasmanından önce yapılmıştır. çekimden sonra galatasaray taraftarı otobüslerle kadıköye gitmiştir. adamın ''kadıköy'e gelmezler'' diye bahsettiği olay budur.
  • asaletiyle nam salan mükemmel galatasaray taraftarının şovuna sahne olan mükemmel video. bir fenerli olarak ben utandım izlerken, galatasaraylılar nasıl bu hallere geldi diyerek.
hesabın var mı? giriş yap