• liseliler yiyişsin diye okul projesine kuytu köşeler çizen mimar. asdfgfdsd
  • dunyadaki icinden deniz gecen tek sehirde nukleer yagmurlardan bir muddet sonra, sanki gec kalmis gibi son anda, yilin son gunu (ustelik beklenenden bir ay erken) dunyaya geldi ve nerdeyse 21 sene 8 ay 19 gununu orada gecirip sonra da her seyden oldugu gibi o sehirden de sikilip ("napiyorum ben burada" diyerek) kacti. (gecici olarak da olsa) fransa'nin guneyinde 20 metrekarelik isiksiz bir odaya yerlesti. bir gun nefret ettigi baska bir gun cok sevdigi bir meslegi, dengesizlik uzerine kurulmus bir dengesi, sekil veremedigi bir hayati ve saclari var. dusundukleri ve hissettikleri hicbir zaman birbirini tutmadi. hatta istedikleri ve hissettikleri de hicbir zaman birbirini tutmadi (ve her zaman ne hissettigini bilebilmesi icin oturup gunlerce dusunmesi gerekti) (=bozuk). matruskalara benziyor. yani kisilik bolunmesinden ziyade sanki alenen 2-3 tane kadin ic ice icinde yasiyor, hepsi de ayri bir alem. bu yuzden hep kararsiz. ne istedigini bilmiyor. uc kafadan tek bir ses cikmiyor. bu yuzden cok yavas. yavas anliyor, yavas seviyor, yavas uzuluyor, yavas sinirleniyor. ama cok hizli yuruyor, cunku her yere gec kaliyor, aliskanlik, unuttu yavas yurumeyi. zaman hep ondan hizli ilerliyor. gunu yakalayamadi, "ah lise ne kadar guzeldi" demeyi daha yeni yeni birakmaya basladi. su siralar –nedense- isvicrenin kucuk bir kasabasinda italyanca konusan insanlarla fransizca anlasmaya cabalayarak -nedense- her sabah cappuccino iciyor ("napiyorum ben burada" demekten kurtulamadi). hayalet gibi, zamanin, insanlarin, sehirlerin icinden geciyor. kafasi karisik degil de sanki o kadar bos ki kafasi karisiyor. kendini tanimlamak iyi gelir diye dusundu ve yetistirmesi gereken kagittan maketleri bi yana birakip, gozune giren gunese "geber" diyerek beyaz storlari indirip bunlari yazdi. nasil olsa biri japon biri italyan oburu de senegalli anlamazlar diye rahat rahat ve sik sik kufrediyor. mutsuz olmekten cok korkuyor.
  • şöhretli erkeği taşırken, sessizce arka planda kalmaya ses etmeyen, cefakar anadolu kadını :/
  • tanımam etmem ama safiye ayla gibi kızmış anladığım kadarıyla perde arkasından falan. kankama yakışır ya ne de olsa osmanlı erkeyi.
  • tam bir yıl önce bu saatlerde, bir terasta, "at kendini şurdan" dedim kendisine, atlamadı. kayıtlara geçsin diye söylüyorum. sonra vay efendim ben duymadım, vay efendim haberim yoktu olmasın. kendi arandı.

dur la bi daha deneyeyim :/
  • çok özlediğim.. şu an yanımda olmasını istediğim..
    (bkz: çok yalnızım be atam)
  • kimseye zorla akil vermek gibi bir amaci olmayan bi insandir ama mesaj kutusuna gelen mesajlari cevapsiz birakmak gibi bir aliskanliga da sahip degildir.
    genelde yanlis kabul edilen seyler listesi konusunda hassasiyet gosteren insanlara bu listede ozel mesajlari ifsa etmekten cok daha once tartisma esnasinda karsindakine kufretmek gibi eylemlerin bulundugunu ozenle hatirlatir. ayrica ozel mesajlari ifsa etmemis, yalnizca ogrendiklerini genel bir alana tasimistir (bkz: exa/#15287010) bir insan hakkinda tanim yapmak icin gereken bilgileri ozel konusmalar sirasinda elde ettiysen o insan hakkinda tanim yapmamalisin gibi bir kurala da inanmadigindan bildiklerini insanlarla paylasmakta herhangi bir tereddut gostermemistir. ayrica herkese hak ettigi sekilde davranmanin dunyanin en buyuk erdemlerinden biri olduguna inanir ve klas hareketleri yalnizca klas insanlara saklar. kim bilir kac yasindaki koskoca adamlarin on bes yasindaki ergen duzeyinde kendilerini ifade etme cabalarini izlerken oturdugu yerden gulumsemektedir.
    - bana akil vermekten vazgec bir an once
    - noluurr exaa noolur bana bunu yapma noolur seninle konusmama izin ver : ((((
    (ara: kimsin)

~
    ahahshah aylar sonra geri donup 3 paragraflik yaziyi tek cumleye indirmek en guzeli olmus cidden mutis.. boylelikle bu entri de dunyanin en anlamsiz entrilerinden birine donusmus oldu. boyle arada bi kendi kendime deliriyorm arkadaslar deli cevat vol2 ahsghf hey allam ya.. emege saygi +rep..
  • elektrik şoku vermek istediğim badim öncelikle khsfkd. çinkü, başka türlü energizer davşanı gibi mütemadiyen kıpır kıpır olmasını engelleyip iki çift laf edemem. bi dur kızım yaa.
    günde sekiz on kere koştuğunu varsayıyorum, zira sportmen bi badim olması yalancı bi badim olmasından iyidir. evde kendisinin imal ettiği bişey içiyo gün içerisinde. çünkü sanmıyorum ki piyasadaki herhangi bir ürün bunun kafasını yapabilsin. artı olarak her akşam iki kadeh şarap içtiğimi öğrendiğinde "yuh alkolik, ben gün aşırı içiyorum" dedi. bi süre kendi haline bırakıp uzaktan gözlem yapıcam.

kendime acayip yakın hissediyorum bir de. şeyden dolayı, şey, shfksdfhskd
  • standart bir çinli ergen kadardır.
  • delimanyak. monitore tukurten hastalik. tikani$i bile super hatun. goz ya$artici sprey. legal bi uyu$turucu. cilgin attiran enstruman. bozuk bir ayna ve mutsuz bir oyun.
    bi 5 kaat daha verse daha neler yazardim da.. yeter $imdilik.*
hesabın var mı? giriş yap