• sözlük ahalisinin en az nutella kadar seveceğini düşündüğüm ayçekirdeği.
  • ayçekirdeğinin muhteşem hali.

insanın yedikçe yeme isteğini uyandıran, içi dolu dolu tam bir lezzet bombası.

170gr paketinin güncel fiyatının 7tl olması ise çok üzücü.
  • ocağıma incir ağacı diken çekirdek. paket paket stokluyorum eve. yüzyıldır sivilce çıkmayan yüzümde sivilceler pırtladı aşkından. lakin vazgeçemiyorum. müptelası oldum. kesinlikle başka hiçbir çekirdeğe benzemiyor.
  • fiyatının çok hızlı artması bir yana son aldığım pakette büyük oranda çürük ve küfür çekirdek çıkınca sinir olduğum marka. sonra gidip yeni 100gr'lık küçük paketlerinden de aldım o da bozuk çıkarsa son.

kanıt: https://eksiup.com/p/3o239179r65v
  • nöbetçiyim gökten 2 paket düşse keşke, muhteşem bir çekirdek.
  • yenilenmiş versiyonu fiyasko olan çekirdek. eski haline dönmezse eski satış rakamlarını unutsun peyman .
  • hani bazı reklamlar vardır üründen nefret ettirir ya işte öyle reklamı olan ürün.
  • sarı paketli olanı en güzeli.
  • bu güzelim ürünü kim bu hale getirdiyse iki dünyada elim yakasında olacak. bu kadar severek tükettiğim ürün tam bir faciaya dönüşmüş. yahu nasıl yaptınız bunu nasıl ?! neden yahu neden ?! sinirden ellerim titriyor yazarken.

yıllar sonra yeniden çekirdek yemeye başlamıştım. bu ihaneti yapanları tarih affetmeyecek !
  • markanın piyasadaki muadillerine rakip olması bu modelin sayesinde olmasına rağmen ambalajı ve içeriği değiştirerek ağır sıçan bir çekirdek.
    o güzelim etli etli tuzlu tuzlu kara şimşek gitti hem tadı değişik hemde bol bol tuzlu denen modelinde bile tuz yok. yazık oldu
hesabın var mı? giriş yap