• amerika'daki terör olayı nedeniyle ertelenen arnold'ın (soyadını yazmicam) şiddet-terör içerikli filmi..
  • yandan yemişlik durumu
  • önyargılı olduğum için daha baştan tiksindiğimden filme gitmedim gitmiycem de ama şu kesin ki fragmanlarda güzel söylensin diye konulduğunu tahmin ettiğim çok komik bir ismi var filmin. deneyin bakın nasıl gaza geliyorsunuz:

dı kolliterıl demmıç zbaammmm...arnıld şıvarzenıgır zbaaammmm...was a mienn zbaammmmm...living layk evrivan zbaaaaammmm...bat naooww zbaammmm...living for hiz rıveynnnçççç allahalllaaaah tutmayın beni al bi tane daha zbbaaaammmmm...
  • the 6th dayden beri şiddetle farkettiğimiz yaşlı arnold gerçeğini yüzümüze vuran film.* arnold resmen bir dede olmuştur bu filmde. sadece arnold'ı görmek için gidilecek, başrolde başkası oynasaydı yüzüne bakılmayacak filmler serisinden bir örnektir kendisi.
  • yasasin amerika genelinde olan klasik propaganda filmlerinden biri daha..adamin cay kahve ictigi kupada bile bayrak vardi oha dedim yani. hayir hangi akla hizmet kasip 700mb aldim bunu anlamis degilim ya neyse.

neri'ye dicek bisii yok lakin asshole olan kotu cocuk kurt'ta hafif bir iranli tipi sezdim kolombiyalidan cok.

boyle el kol* salliyaraktan bu kadar cok sey yapiliyorsa bir duzine itfayeci ile saddam'in da mna kor bu amerika hatta ustune film yapar bizlerde gider sinemada izleyip paralarina para katariz.
  • turkce bir hukuk terimi olarak munzam zarar.
  • film ismi olmasından kelli "çok fena zarar, dehşetengiz yaralar, pipinin kopması" gibi anlamlar çıkardığım ama esas anlamı "aay yanlışlıkla oldu, paaavdoon" olan zarar çeşidi.
  • down dirty adlı grubun yeni adı. muhtemelen yakın zamanda dorock ta düzenli olarak çalacaklar.
  • persembe gunleri dorock'ta sahne alan basarili ve gelecek vaadeden bir grup.

gidiniz, izleyiniz....
  • dorock barın önünden geçerken içerden sesini duyup içeri girmemizi sağlayan grup. vokalistleri çok iyiydi.diğerleride iyiydi. bir daha görmeyi ümit ettiğim grup aynı zamanda.
hesabın var mı? giriş yap