şükela:  tümü | bugün soru sor
  • conan o'brien'ın netflix'te yayınlanan gezi programı. her bölümüyle deli gibi güldürüyor.
  • bu adam hakettigi ilgiyi bir turlu gormuyor. umarim bu serisi tutar. gerci bunlarin cogunu youtubedan izlemistik zaten ama araya koymadiklari bazi seyleri de eklemisler.
  • conan o'brien seven insanlara ilaç niyetine program. bitmesin diye azar azar tüketiyorum. küba, güney kore, meksika, israil, haiti ve italya ilk sezonda gezdiği ülkeler.
  • conan’ in gezi ve gulduru programi.
    ama hayatinizda ne boyle gezi programi izlemissinizdir, ne arka arkaya bu kadar cok gulmussunuzdur ne de bi komedyen de boyle tasak gormussunuzdur.
    tabi 3 konuda da bir cok ustada biraz haksizlik etmis gibi oldum ama buradan hepsini saygiyla selamlayayim tekrar, bu programa ovguyu baska turlu vurgulayamazdim.
    tek tek yazsam sigmaz, izleyin, izlettirin.
  • izlediğim en eğlenceli gezi programı. conan kendi televizyon programından daha komik, daha dolu bir programa imza atmış. kültürel manada tatlı sert sınırları zorlamış. çok komik, çok düşündürücü öğeler barındırıyor. ülkeler/şehirler bilinse bile farklı bir bakış açısı için veya salt eğlence için izlenebilir. tavsiye ediyorum.
  • israil bölümüyle fazlaca güldüren irlandalı charlie chaplin yapımı. gönül türkiye'ye de gelmesini isterdi ama maalesef uluslararası planda hiç sempatik bir izlenimimiz yok.