• (bkz: smelly cat)
  • fobi. bu kediler bazen kamufle olarak fırlarlar. bir keresinde çöpten mcdonalds'in kese kagidi icinde firlayan kedi ödümüzü koparmıştı.
  • icinde yemek arayan dolayısıyla dısarida ne olup ne bittiğini,kimin elinde cop torbasiyla konteynere yaklastıgını goremeyen kedidir.
    copu ustlerine attıktan sonra buyuk bir hısımla konteynerden fırlayıp size "amua goam hayvana bak bi haber verseydin" der gibi bi bakış atarlar adama fena koyar.
  • insanın başına bir kere gelmişse bundan sonraki hayatında her çöp atma sırasında fobi olarak yerleşen varlık.zaten o pis kokulu ,suları her an aktı akacak korkusuyla iğrenilen çöp torbasından biran önce kurtulmak istenilmektedir ama iğrenildiği için çöp poşeti baş ve işaret parmak ucuyla tutulur birde pis olan çöp konteynırının kulpunu tutup kaldırmak derdini düşünürken ya tam kaldırırken kedi fırlarsa üzerime diye düşünülüp iyice panik halde çöp dökme işlemi gerçekleştirilir.evlerde çöp dökme kavgasının asıl sebebi bu kedidir efendim.kedidir kedi.
  • benim gibi her türlü insan dışı varlığın yaptığı ani hareketlerden tırsan insanlar için kabus gibi bir olay. çöp kapağını açtığınızda, çöpü attığınızda ya da yanına yaklaştığınızda, hissediyo heralde şerefsizler, bir anda fırlayıp insanın korkudan olduğu yere oturuvermesini sağlayan kedi hareketi. bunu yaşayan tırsaklar genelde uzaktan uzaktan atar çöpü.
  • bunun bir de cop kovasindan ucan tavuk cikmasi versiyonu vardir ki akillara zarardir.
    (bkz: ben gordum)
  • bir cok insanın korkulu ruyasıdır. ozellikle aksam, coplerin konteynerlara konma vakitlerinde kediler hemen cop kutusuna girerler, ve ekmek kavgasına baslarlar. bazen aynı konteyner icinde dort bes kedi bulunabilir. ama bu kediler oyle urkeklerdir ki, en ufak bir seste hemen kendilerini korumak adına copten fırlar, korku dolu parıl parıl gozleri ile o an copun yanından gecen her kimseyi korkudan, urkuden darma duman ederler. actır, acıktır, pistir, urkektir,baskalarını korkuttunu bile bile sıcrar copten, cunku once kendini korumaktadır. velhasıl, copten sıcrayan kedi hem korkandır, hem korkulandır.
  • konteynere çöpten önce front kick atıldığı takdirde şok etkisi yaratamayacak kedidir.
  • konteyner yakınlarından her daim tedirgin tedirgin yürüyerek geçen insanlar yaratır.
hesabın var mı? giriş yap