• okulların başlamasından önce ve takiben bir kaç ay boyunca mağazaların vitrinini süsleyen ayakkabılar. altlarında george hog *, corc hogg ve benzeri şeyler yazar.
  • "hayat boyu tiksindiklerim" listesinde başı çekenlerdendir.
  • parlak cins puskullu ayakkabiya denir.*
  • bordo rugan olanlarını arayıp bulamadığım nesne. aslında buldum, velakin bir ebemin nikahını istemiyorlar. massimo dutti'de 479 telağ. normal diyen olursa yürürken çelme falan takacam, o hale geldim. alemler çok zengin ellaam, bir bana pahalı geliyor.

daha uygun fiyatlısı yok mudur ki? 250 telağ ile huzur içinde çözelim şu işi.

editto: çözdüm pamparellolar. 150 telağ ile, tek kalan pabıcı aldım. çokzel başka ayakkaplar da vardı, fekat almadım, amacım dışına çıkmadım. deri, rahat ve şık ayakkabı için istanbul anadolu tarafında adres önerebilirim.
  • (bkz: george hogg)
  • (bkz: george hogg)
  • bir zamanlar kendini italyan mankeni zanneden apaçi erkeklerin dar paça pantolon altına giydikleri çakma ayakkabı modelidir. çakma ayakkabı modeli diyorum çünkü orijinalini giymeye kıyamazsınız. divarese mağazasından ürünün orijinalini almıştım. orijinal george hog okunuşu ile corcik modelinin çakmaları ile çok ciddi tasarım farkları vardır.
  • (bkz: loafer)
  • ortaokul ve lise dönemimizde gri pantolon ve ekoseli etek altına kadın, erkek sürekli giydiğimiz lanet ayakkabı.
    yıllar içinde evrilip loafer ayakkabı oldu. travma.
hesabın var mı? giriş yap