• naughty dog'un ne denli önemli bir yapımcı olacağını daha o günlerden apaçık gösteren oyun. playstation'ın ilk maskotudur ve neredeyse tüm nesil boyunca da öyle kalmıştır. zafer dansıyla, yan karakterleriyle, mekanlarıyla bir efsanedir. ps2 döneminde naughty dog bir başka efsane jak and daxter ile ilgilenmeye başlayınca başka firmaların eline geçmiş ve heba edilmiş kahramandır ayrıca. bir gün, sağlam bir oyunla geri döneceğini umuyorum.

tüm psone oyunlarını ps store'a koyup hala crash bash'i koymayanları da esefle kınıyorum. hala ne bekliyorlar acaba?!
  • hayatımın oyunudur. sabah akşam oynardım eskiden, ilk playstation'ımı aldığım zaman tek oyunum oydu, müzikleriyle de insanı kendine bir bağlar bir bağlar. karakterlerinden psikopatlık derecesinde komiklikler fışkırırdı, ömrü hayatımda gördüğüm en ilginç, en yaratıcı ve en komik çizgi karakter tasarımları bu oyuna aittir. naughty dog'un delilikleri işte.. zamanında crash bandicoot'la salladı ortalığı, şimdi de uncharted ile sallıyor.
  • playstation store'dan playstation 3 ve psp'de oynanabilecek bir versiyonunu on teleye edindiğim oyundur. şimdi gelsin kutular, gelsin yuvarlanan taşlar.
  • eskiden evden çıkmamak için bir sebepken , şimdi ise ismi duyulduğunda tebessüm ettirendir.
  • ps 3 oyunu var mıdır? diye meraklandıran oyun. bakıyorum var gibi sonra bakıyorum vazgeçilmiş. durumu nedir acaba?
  • yeryüzünün en güzel oyunu.
  • ps1' te yaklaşık 4-5 tane oyunu var. ps1 alıp veya emulatorlerle pc' de oynayabilirsiniz.
  • hala playstation denilince aklıma gelen ilk oyundur. oynadığım da en zevkli oyundur.
  • çıkalı neredeyse 20 yıl olmasına rağmen hala oynarken deli gibi zevk aldığım oyundur. canım sıkıldıkça bilgisayara indirir oynarım fakat sadece ps1 için çıkmış oyunlarını zira sonradan çok bozdu. zamanında az uğraşmamıştık neo cortex reyizle.

edit: imla
  • anamı babamı birden fazla akşam karşısında sabahlatmış oyundur.

aynı potansiyele sahip şu an hatırladığım diğer oyunlar super mario ile pac-man.. hoş balayında tüm bir gün atari salonundan çıkmamışlar.. boşuna biz senle büyüdük demiyorlar..

çok doğru bildin! özledim.
hesabın var mı? giriş yap