aynı isimde "dark" başlığı da var
  • beyin yakmalı bir yapım , bu bissi bir bu dizide bir de westworld de yasadim . hos mu ? tartisilir , ozgun mu ? evet .
  • bir bok anlamıyorum ama yine de izliyorum olay akışı ve bağlantı kurma yetim yüksektir ama bu başka bişi amlarına koyim neyse...
  • ilk bölümlerde ‘ne izledim lan ben’ dedirten dizi.

izledikçe, olanların çok da karışık olmadığını fark ediyor insan. aslında en mantıklısı, son bölümden ilk bölüme doğru izlemek.
  • tüm bölümlerini 5 günde izledim konu öyle bir konu ki istersen 20 sezon yaparsın diziyi sürekli bir döngü var ve bi bok anlamamana rağmen sürekli bir izleme isteği doğuyor insanda.
  • ikinci sezonu izlemeden ilk sezonu tekrar izlediğim gibi, yeni sezon öncesi de ilk iki sezonu tekrar izleyeceğim. hiç bir bok hatırlamıyorum, öyle bir dizi namuzsuz.
  • milletin deli gibi övmesinden dolayı bakayım lan nasıl bir şey dedim.

ilk bölümü izledim. ormandan gelen ses bööö öcüler, koşan çocuklar falan bölüm bitti.

toplam 15 dakikalık olayı 1 saate uzatmışlar. bomboş bir şey.

ulan the wire, the sopranos, oz izlemiş adamız. hayırdır.

çevremde kaliteli insan kalmamış. bunu anladım.

geceye parça bırakalım.
  • az önce bitirdiğim, beynimin alev alev yandığı "o nasıl sezon finali arkadaş vay anasını" dediğim dizidir. 2 sezon 18 bölüm boyunca gözümü kırpmadan olası teorileri ve durumları hesaplaya hesaplaya izledim. ve ayrıca introsu en iyi dizilerden biri. ıntro müziği dahil.

netflix'in almanya sayfasında 3.sezon çekimlerine günlük shootlar atılarak başlandığı duyuruldu bu arada. aşağı yukarı max. 1 sene bekleyeceğiz sanıyorum. çıkış tarihi açıklanınca son sezonu zevkle bir daha izleyeceğim.
  • overrated oglu overrated dizi. netflixin 10sn atlama tusu olmasa izlenmez. resmen 20dklik bolumler muzikle, agir yurumelerle, yavas yavas kafa cevirip konusmalarla 1 saat yapilmis. basladim diye bitirmek zorunda hissettim ama 3. sezon izlemem icin 50bin tl altini kabul etmem. zamaniniza yazik, olay orguleri tam degil, hele --- spoiler ---

son sahnedeki sonra aciklarim nedir amk
    --- spoiler ---
    turkler yapsa soversiniz.
  • 2. sezon 4. bölümünün başındaki müziği bulmak istediğim dizi
    tam şu sahne;

https://nypdecider.files.wordpress.com/…d.gif?w=618
  • --- spoiler ---

ne çektin be jonas :(
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap