• fiyat politikası iğrençtir. arkadaşların dedikleri gibi 1 yılda %100 zam yapan bir firmadır aklım almıyor. (dolar bile %30-40 değerlenirken) bu uk ve avrupada olmuyor.

ancak %50 fiyat düştüğünde alınabilir kıvama geliyor o da nadir ürünlerde oluyor.
  • burda herkes ucuz mağaza demiş ama daha bugün bisiklet fiyatlarına baktığımda "sanırım hiçbir zaman bisikletim olamayacak" demiştim içimden
  • sitesindeki 0.5 lt lik hayat su için yorumlar ile gülümsetti.
    https://www.decathlon.com.tr/…168025&collaborator=0
  • kürek aleti vardı bir tane. eylül 2020'de 830tl idi. biden seçilince 1100tl oldu. şu anda 1500tl.

kettlebelller 16kg 400tl. o da 250tl falandı.

10kg plakalar 300tl olmuş. 20kglar eylülde 400tl idi. şimdi 500tl olmuş.
    barla 50kg halter şu anda 1620tl
    set olarak 50kg alırsanız 1000tl

direnç lastikleri 60kg 100tl civarıydı(ki daha azdı 90tl falan) şu anda 130tl olmuş.

olmuş yani.
  • bazı ürünlerde fiyatlar öyle zamlanmış ki f/p klasmanından çıkmışlar bana kalırsa.
  • ülkedeki şubelerinin yaygınlaşmasıyla beraber bir cok insani kamp sevdası sardı
  • alışveriş yapmadan önce 2 defa düşünülmesi gereken firma, iade talebini arka arkaya oluşturmama rağmen hiçbir şekilde gerçekleştirmiyorlar.
  • şeffaf bisiklet gözlüğü vardı bunlarda, 1 nisan 2020 gibi 40 ya da 60 tl gibi bir rakamı vardı bunun. pandemi patladı, şeffaf gözlük satışları patladı. çat diye 100-120 tl yaptılar.

ama şu son 1-2 aydır yaptıkları zamların ne dolarla, ne artan uluslararası taşımacılık maliyetleri ile ilgili olduğunu sanmıyorum.

iyi organize yerli bir firma bir kaç yıl içerisinde ciddi ciddi pazar payı kapabilir decathlon'dan.
  • covid-19 nedeniyle olduğunu söyleyerek bir takım ürünleri geri iade almayan spor malzemeleri satan firma.

örneğin kayak gözlüğü almak istediniz, mağazalarının çoğunda yok, deneme şansınız yok. sipariş verdiniz, geldi. yüzünüze oturmadı, vs. iade etmek istediniz, almıyorlar.

ya arkadaşım, alırsın bu tarz iadeleri, 1 hafta bir odada bekletirsin, sonra çıkarır dezenfekte edersin, bir sıkıntısı yoksa iade alırsın. gözlük ya bu, sanki burnuma soktum çıkardım. penti'nin donları iade aldığı ortamda gözlüğü iade almıyor paşam.

net işgüzarlıktır. müşteriyi mağdur etmektir, alabilecekleri bir sürü aksiyon varken almamayı tercih etmişlerdir.
  • daha önceki yıllarda iki defa satın aldığım kipsta termal üst içlik 60 lira olmuş ama üretim yeri değişmiş ve kumaş kalitesi de bir tık incelmiş.. elimdeki modellerle karşılaştırdığım zaman resmen pazar malı gibi duruyor vücudu da sımsıkı sarmıyor.. yani fiyatı yükseltirken kaliteyi de bozmuşlar yazık olmuş!!!!!!!
hesabın var mı? giriş yap